Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Wesele z prezenterem? a czemu nie? wątek zamknięty Myśle że przezenter na wesele to niezły pomysł bo: Muzyka w orginalnej...
~Maluch
1

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2003

Hotel LIVAL wątek zamknięty Urządzał ktoś wesele w hotelu LIVAL w Gdańsku Brzeźnie? Chcę uniknąć...
~milka
5

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2003

Muzyka na wesele wątek zamknięty Myśle że przezenter na wesele to niezły pomysł bo: Muzyka w orginalnej...
~Maluch
-

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2003

Powitanie gości?? wątek zamknięty Pomóżcie! Jak powitać gości i co im miłego powiedzieć przed jedzeniem :):)
~Fiwa
5

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2003

Jak jest w restauracji Oberża Pod Lipami w Łegowie za Pruszczem Gdanskim??? wątek zamknięty Wlasnie czy ktos tam byl na weselu lub sam tam robil? czekam na opinie...
~Olimpia
3

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2003

WIDEOFILMOWANIE CYFROWO DVD, PŁYTYDEMO, NA STRONIE WWW NOWA GALERIA wątek zamknięty Polecam swoje usługi. Cyfrowa kamera, 13-letnie doświadczenie, nagrywanie...
~FILMART
-

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2003

slub w kosciele p.w.Najświętrzego Serca Jezuzowego wątek zamknięty Mam gorącą prośbę do osob uczestniczących w uroczystości zaślubin w kościele-...
~Aga
2

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2003

Doświadczony Prezenter-A jednak można tanio i prof wątek zamknięty Wszystkie ważne informacje w sprawie grania na weselu oraz pliki do pobrania...
~M.
-

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2003

zaproszenia wątek zamknięty Czy ktoś samodzielnie wykonywał zaproszenia ślubne. Jeżeli tak ,to proszę...
~ala
3

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2003

bryczka wątek zamknięty Czy ktoś ma może namiary na bryczkę, która mogłaby nas zawieżć do ślubu? Będę...
~Jola
2

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2003

Najtańszy prezenter w trójmieście wątek zamknięty Wszystkie niezbędne informacje i pliki do ściągnięcia znajdują się pod tym...
~Mikso
3

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2003

tani makijaż z dojazem do domu wątek zamknięty Profesjonalny makijaż ślubny i nie tylko!!! Polecam fachowe porady i...
~Daria
13

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 28 maja 2003

JUŻ PO!!! wątek zamknięty Jesteśmy już po ślubie.Było super, ale nie dla mnie takie nerwy. Całe...
~och
10

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2003

dj na wesele wątek zamknięty powiem szczerze, ze nie za bardzo wierzylam w udane wesele bez tradycyjnej...
~krysia
-

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2003

wesele w sopocie wątek zamknięty Chcialabym ostrzec wszystkich, ktorzy tak ja ja, niestety, postanowili...
~rozczarowana
-

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2003

Ślub w Katedrze Oliwskiej wątek zamknięty Witam ! Planujemy ślub na czerwiec 2004 w Katedrze w Oliwie. Mam serdeczną...
~AniaMD
16

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 6 lipca 2003

makijaż ślubny wątek zamknięty Zapraszam na makijaże ślubne oraz wieczorowe. Profesjonalnie, przy użyciu...
~Wizażystka/Dorota
-

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2003

super wypożyczalnio-sklep!!! wątek zamknięty Ponad rok temu brałam slub i poszukiwałam sukienki. Mam rozmiar 42, wiec nie...
~aga
4

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 25 czerwca 2003

WIDEOFILMOWANIE, DVD, CYFROWO wątek zamknięty Polecam swoje usługi. Cyfrowa kamera, 13-letnie doświadczenie, nagrywanie...
~Filmart
1

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2003

zespól na wesele wątek zamknięty Chciałabym się dowiedzieć czy ktoś ma jakieś informacje na temat zespołu...
~KarolinaS
7

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 29 lipca 2003

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry