Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
biała parasolka - gdzie kupić ? wątek zamknięty czy wiecie może gdzie można kupić białą oryginalną parasolkę ?
~Gosia
1

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 23 marca 2003

Satynowa pościel z monogramami wątek zamknięty Na jsatynowej pościeli haftujemu monogramy nowożeńców (np. w sercach z maków...
~Gonia
8

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 29 stycznia 2003

Fotograf i zaproszenia na slub wątek zamknięty Witam! Czy ktoś ma sprawdzonego fotografa (chodzi mi o takiego do którego...
kryzio
2

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 19 lutego 2003

MELISA w Sobieszewie wątek zamknięty Czy ktoś może był albo wyprawiał wesele w ośrodku Melisa w Sobieszewie?...
~Żaba
-

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 18 marca 2003

BUKIET ŚLUBNY ( TRÓJMIASTO ) wątek zamknięty czy ktoś z Was może polecić dobrą kwiaciarnie najlepiej w Gdyni gdzie zrobią...
~wiola
-

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 17 marca 2003

dzialki na uczniowskiej w brzeznie wątek zamknięty witam !!! moze cos powiecie na temat sali w pod"zaspa" na uczniowskiej ???
~davinci
-

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 16 marca 2003

BURSZTYN LUB BARTAN wątek zamknięty Czy ktoś może wyprawiał wesele w Sobieszewie w Bursztynie lub Bartanie Proszę...
~mola
-

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 15 marca 2003

gdzie mogę kupić ładne but białe i dodatki do sukni wątek zamknięty Czy ktoś z Was może polecić jakiś sklep czy salon gdzie jest do wyboru więcej...
~wiola
10

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 10 marca 2003

Szukam wizażystki wątek zamknięty Witam! Czy ktoś może zna dobrą wizażystkę z Gdyni lub okolic???
~tehanu
5

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 20 stycznia 2003

WELON wątek zamknięty Szukam białego,długiego welonu z zakryciem na twarz z...
~Ana
2

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 12 marca 2003

Manadżer Jelitkowo wątek zamknięty Czy ktoś zna dokładne namiary na Menadżera w Jelitkowie? Jak tam wygląda...
~Aga
11

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 9 stycznia 2003

SALA NA DZIAŁKACH W OLIWIE wątek zamknięty MAM WIELKĄ PROŚBĘ, CZY MOŻECIE PODAĆ JAKIEŚ BLIŻSZE INFORMACJE NA TEMAT TEJ...
~GOSIK
4

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 6 marca 2003

pierscionek zaręczynowy wątek zamknięty Witam wszystkich, Czy ktos jest mi w stanie rozjasnić kwestię...
ALA
3

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 17 lutego 2003

~mężata
1

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 8 lutego 2003

zaproszenia slubne wątek zamknięty Witam serdecznie !!! Czy może wiecie , gdzie można kupić zaproszenia weselne...
~davinci
3

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 14 lutego 2003

Szukam fryzjerki,która przyjezdza do domu klientki. wątek zamknięty Cześć. Poszukuję namiarów na fryzjerkę,która przyjedzie do mnie do domu i...
~justyna
-

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 6 marca 2003

Ilość wódki i napojów na wesele wątek zamknięty Czy ktoś wie jak wyliczyć ilość wódki, wina i napojów , soków , wody, w...
~Kamila
4

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 22 lutego 2003

przystrojenie samochodu wątek zamknięty Witam!..jak w temacie...gdzie mozna wypozyczyc tanio jakies stroiki itp. na...
~Merlin
9

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 16 grudnia 2002

Prosze o rade wątek zamknięty prosze poleccie mi sprawdzonego dj, takiego aby grał fajną muzyczkę taką...
~justyna
8

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 27 stycznia 2003

Sukienka do cywilnego wątek zamknięty Moze ktos z was orientuje sie gdzie mozna kupic jakąś efektowną sukienkę do...
~Monika
3

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 2 marca 2003

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry