Wesele Jak zorganizować niezapomniane przyjęcie weselne? Gdzie kupić najpiękniejszą suknię ślubną i co zrobić aby miesiąc miodowy był niezwykle słodki. Odpowiedzi na te i inne pytanie na pewno uzyskasz dołączając do grona naszych użytkowników.
Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Makijaż, kosmetyczka wątek zamknięty Szukam dobrej kosmetyczki. Może ktoś mi polecić swoją makijażystkę? Mieszkam...
~ito
8

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 15 lutego 2004

polecam osobiscie krawcowa wątek zamknięty jesli ktos chce obejrzec jak wyglada moja sukienka slubna, to prosze napisac...
~gonia
25

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 10 maja 2003

.:: gdzie samochodzik ? Najlepiej starszy -retro wątek zamknięty Witam :) Termin 21 sierpień. Szukam samochodziku najlepiej starszego modelu...
~Barti
4

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 21 stycznia 2004

Weseele w Dworku w Bychowie wątek zamknięty Czy ktoś z was był może na weselu w Bychowie? mam problem czy wybrac dobrą...
~Martyna
2

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 21 lutego 2004

a może Kielno? wątek zamknięty hej, slyszeliscie moze cos o tej sali?czy jest tam gfajnie,nawet nie wiem czy...
~kessi
7

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 16 lutego 2004

a jesli w gdyni to gdzie?? wątek zamknięty hej gdynianie :) wlasnie stoje przed wyborem miejsca na wesele, chcialabym...
~anemonka
6

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 1 lutego 2004

Zespół YACOTACO? wątek zamknięty Czy zespół "YACOTACO" jest dobry?
~Tolo
5

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 17 stycznia 2004

Fotografia Ślubna wątek zamknięty Zapraszamy do obejrzenia prezentacji przedstawiającej fotografie ślubne...
~wolf
4

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 5 lutego 2004

a co na wierzch? wątek zamknięty Biorę ślub w marcu i mam problem: co mam założyć na suknię, żeby nie...
~roma
6

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 16 lutego 2004

Zna ktos zespół Samba wątek zamknięty Grał ten zespół u kogoś na weselu?
~lu
3

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 18 lutego 2004

PROFESJONALNE WIDEOFILMOWANIE wątek zamknięty Profesjonalny montażysta, były pracownik telewizji nakręci i zmontuje...
~adrianpoturaj
-

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 21 lutego 2004

Rzemieślnik wątek zamknięty Była w Hotelu Rzemieślnik w Jelitkowie, zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie...
~jasia
2

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 26 stycznia 2004

Wesele w Cristal wątek zamknięty Mial ktos, lub byl na weselu w Cristalu??
~lu
-

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 21 lutego 2004

Jak poprosić ŚWIADKÓW? wątek zamknięty Witam, Zastanawiam się jak pomysłowo poprosić o świadkowanie? Macie jakieś...
~MonikaJ
6

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 19 lutego 2004

welon i rekawiczki wątek zamknięty poszukuje welonu krotkiego, najwyzej do ramion i bialych rekawiczek za...
~Agi
7

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 17 lutego 2004

hotelik lipce wątek zamknięty czy ktos mial tam wesele prosze o opinie serdecznie dziekuje
~kaja
2

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 18 lutego 2004

Hotel NOVOTEL w Gdańsku wątek zamknięty Czy ktoś był na weselu lub innej imprezie w Hotelu Nowotel w Gdańsku? Z tego...
~Izka
6

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 16 stycznia 2004

zespół Samba na wesele? wątek zamknięty Słyszałem o zespole Samba, który gra w "Róży wiatrów" w Gdyni. Orientuje się...
tress
4

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 2 lutego 2004

kupie suknie wątek zamknięty Dziewczyny czy moze dac znac gdzie mozna nabyc białą suknie na 172 38...
~carolcia
5

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 28 stycznia 2004

~lu
4

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 17 lutego 2004

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
912769

postów

64059

wątków

do góry