Wesele Jak zorganizować niezapomniane przyjęcie weselne? Gdzie kupić najpiękniejszą suknię ślubną i co zrobić aby miesiąc miodowy był niezwykle słodki. Odpowiedzi na te i inne pytanie na pewno uzyskasz dołączając do grona naszych użytkowników.
Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
makijaz i paznokcie wątek zamknięty Polecam makijaz i zrobienie paznokci w salonie na Suchaninie w Klubie Gama....
~aga
5

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 25 czerwca 2003

potrzebny facet na panieńskie wątek zamknięty Prosze o namiary na wynajęcie faceta na wieczór panieński w Gdańsku
~ewix
-

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 11 lipca 2003

v wątek zamknięty a
pumpkin
-

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 11 lipca 2003

maka ziemniaczana wątek zamknięty my kupilismy butle z chelem do nadmuchiwania balonow. wiec jeden zwykly balon...
~ELIANA
6

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 25 czerwca 2003

bukiet wątek zamknięty Mam wielką prośbę, więc jeśli ktoś mógłby mi pomóc miałabym jeden problem z...
~jajo
-

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 9 lipca 2003

oprawa Mszy sw. wątek zamknięty Poszukuje zespołu do oprawy muzycznej Mszy na moim ślubie, termin 20.09.03,...
~Daga
-

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 9 lipca 2003

sprzedam buty do slubu wątek zamknięty Sprzedam śliczne buciki (numer 36) nie zniszczone, kolor bialy, wyszywane...
~Ewelina
1

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 5 czerwca 2003

mercedes do ślubu wątek zamknięty zawiozę do ślubu mercedesem "okularnikiem"z klimatyzacją granatowy bardzo...
~grzegorzxy
-

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 7 lipca 2003

makijaż w 1 dzień świąt wątek zamknięty Szukam fryzjerki i makijażystki, która będzie chciała przyjechać w 1 dzień...
~Tofi
-

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 7 lipca 2003

welon wątek zamknięty Sprzedam welon ozyłkowany do pasa ecru
~welon
-

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 7 lipca 2003

++SPRZEDAM SUKNIĘ ŚLUBNĄ =EVITA=++ wątek zamknięty Sprzedam suknię ślubną EVITA rozm.36/38 ok. 165 cm. w kolorze ecru.(złamana...
galionka
2

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 25 czerwca 2003

Kupię welon jasne ecru z lamówką. wątek zamknięty kupie welon jasne ecru z lamówką zdjęcia proszę przesyłać na meila...
~justyna
3

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 4 czerwca 2003

zaproszenia wątek zamknięty Witam, zapraszam na stronę www.zaproszenia.vpc.pl Wykonuję ręcznie zdobione...
~zaproszenia
-

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 6 lipca 2003

poszukuje chorek do kosciolka wątek zamknięty pilnie poszukuje chorek do kosciola a konkretnie: wiolaczela, skrzypce,...
~carinka
8

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 19 maja 2003

salon fryzjersko-kosmetyczny? wątek zamknięty Poszukuję salonu fryzjersko-kosmetycznego aby w jednym miejscu mnie uczesano...
~śliczna
2

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 5 czerwca 2003

to forum jest do dupy wątek zamknięty to jest chyba najgorsze forum dotyczące tematyki weselnej jakie znam. nigdzie...
~kika
11

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 13 czerwca 2003

polamane gorsety wątek zamknięty mialam suknie z goretem, mocno scicnieta na klatce piersiowej. dol gorsetu...
~ELIANA
1

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 25 czerwca 2003

Ile alkoholu na głowę wątek zamknięty Ile średnio kupuje sie alkoholu na głowę ( czysta wódka) na wesele.
~michał
3

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 21 maja 2003

noce i dni wątek zamknięty slicznie prosze o ekspresowa odpowiedz na moje pytanie. wiec:do zeszlego...
~ELIANA
5

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 15 czerwca 2003

Zapraszam na MAKIJAŻE I FRYZURY ŚLUBNE!!! wątek zamknięty Jestem wizażystką z W-wy,wykonuję makijaże i fryzury ślubne.Posiadam w pełni...
~Zu
2

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 26 czerwca 2003

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
912769

postów

64059

wątków

do góry