Gabinet Weterynaryjny W Brzeźnie

Weterynarze

Gdańsk, al. gen. Józefa Hallera 239

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Najlepszy weterynarz wątek zamknięty Leczę w tym gabinecie moje dwa kociaki. Nie mam słów, by opisać jak ciepłym,...
~Zakocona
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 marca 2016

Znakomity weterynarz! wątek zamknięty Pani Sylwia jest bardzo rzetelnym lekarzem i przy tym jest bardzo mila. Nie...
~Iza
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 lutego 2016

Najlepszy weterynarz wątek zamknięty Z czystym sumieniem mogę polecić. Miła i fachowa obsługa. Pani doktor...
~Asia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 listopada 2015

DZIEKUJE I POLECAM !!!! :) wątek zamknięty Dziekuje za pomoc, empatie i ogrom zrozumienia w trudnej sytuacji. Dziekuje...
~Monika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 października 2015

Bardzo polecam :) wątek zamknięty Po tym jak nasłuchałam się o tym ile kosztuje posiadanie kota i jak ciężko...
~Serbia
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 listopada 2014

Super weterynarz wątek zamknięty Pani weterynarz jest wspaiałą osobą. Bardzo kompetenta i miła pani doktor!...
~Kulka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 września 2015

Weterynarz, który kocha zwierzęta.. wątek zamknięty Pani Sylwia ma też doskonały kontakt z właścicielami zwierząt.
~Adam
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2015

Polecam wątek zamknięty Pani doktor kompetentna i bardzo miła.Dokładna diagnostyka i zero...
~Ania
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 lipca 2015

LEKARZ NA MEDAL :-) wątek zamknięty Do Pani doktor trafiłam na kastracje mojego pieska z prostatą. Niesamowita...
~Iwona
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 marca 2015

Prawdziwy Weterynarz! wątek zamknięty Nie mogłam wyleczyć nawracającego zapalenia uszu u mojego jamnika. Na...
~Mamusia54
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 grudnia 2014

Lekarz z sercem! wątek zamknięty Miałam do czynienia już z kilkoma weterynarzami przy okazji hodowania różnych...
~Jelka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 listopada 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry