Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Pawel - opinia wątek zamknięty Piekny wystroj, rewelacyjna kuchnia, swietna obsluga
~Pawel
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 marca 2020

Paulina - opinia wątek zamknięty Super, zreszta jak zawsze! Szybka dostawa, pyszne jedzenie, przemiła obsługa!
~Paulina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 marca 2020

Bardzo przyjemne miejsce i bardzo smaczne jedzenie wątek zamknięty Mieliśmy możliwość zjedzenia kilku dań : krewetki w sosie z wasabi i sezamem...
~Ala
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 maja 2018

super miejsce wątek zamknięty Pyszne jedzenie, przemiła atmosfera, super miejsce na obiad z dziećmi,...
~Tomek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2018

Polecam! wątek zamknięty Dla mnie najlepsze w Sopocie!
~ewelina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2018

Zamówienie na Wigilie wątek zamknięty Niech nikomu nie wpadnie do głowy zamawianie kateringu wigilijnego, Ja...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 lutego 2018

Polecam wątek zamknięty Nic się nie zmienia (i bardzo dobrze) od kilku lat. Klimat w Białym Marlinie...
~Tomek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 listopada 2017

Słabo, bardzo słabo - nie polecamy wątek zamknięty Byliśmy wczoraj na obiedzie z rodziną. Jedyny jasny punkt to pani kierująca...
~Rafał
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 października 2017

Rozczarowanie wątek zamknięty W tym roku byla to moja pierwsza wizyta w WM i absolutna porazka. Obsluga...
~Norki
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 lipca 2017

Szybko I drogo wątek zamknięty Dziś bylem w White Marlin z zona I malym dzieckiem. Jakis czas temu bylem tam...
~Karol
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2017

Największe rozczarowanie kulinarne wątek zamknięty Dawno nie byłam tak rozczarowana restauracja. Wysokie aspiracje - "autorska...
~Beata
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 lutego 2017

MASAKRA wątek zamknięty Sobotni poranek, piękna pogoda więc wybrałam się do White Marlin na...
~Julia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 września 2016

Nie polecam! wątek zamknięty Miałem ochotę na zupę chińską. Na stronie internetowej były 3 do wyboru, w...
~Pepe Pan Dziobak
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 września 2016

Piękne miejsce wątek zamknięty Naprawdę cudne miejsce na letnie spotkanie. Bardzo ładny wystrój, śliczny...
~Aga
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2016

Fatalna obsługa! Wstyd przed zaproszonymi gośćmi. wątek zamknięty Groza, co się stało z tym miejscem. Kiedyś uwielbiałem tam chodzić, dlatego...
~Maciej
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 lipca 2016

Rewelacja wątek zamknięty Wszystko od a do z na najwyższym poziomie. Według mnie większość...
~Ireneusz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 grudnia 2015

Gorąco polecam! wątek zamknięty Wspaniała nastrojowa muzyka, piekny widok na sopockie molo, do tego bardzo...
~Stanisław Szulecki
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 grudnia 2015

Jedyna taka wątek zamknięty Byłam wielokrotnie w restauracji White Marlin i zawsze wychodzę...
~Kaja W
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 grudnia 2015

Polecam! wątek zamknięty Wspaniały klimat, miła atmosfera. Ogólnie pozytywnie :>
~Zuzanna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 grudnia 2015

Mateusz - opinia wątek zamknięty Świetne dania, piękny wystrój, kulturalna obsługa i bogaty wybór trunków.
~Mateusz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 grudnia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
43

postów

43

wątków

do góry