Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Bardzo przyjemny lokal wątek zamknięty Długo się zbieraliśmy, ale w końcu udało się odwiedzić to nowe i ciekawe...
~Grzesiek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 listopada 2015

Wyjątkowość wątek zamknięty Jest to miejsce, w którym goście mają szczęście zaspokoić każdą wyrafinowaną...
~Marzena
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 listopada 2015

Średnio wątek zamknięty Nie czytając niestety opinie na trójmiasto.pl pojechaliśmy tam na obiad. Od...
~Ap-ch
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 listopada 2015

Naprawdę warto! wątek zamknięty Po pierwsze jedzenie - wspaniałe, w końcu inne smaki! Pyszna zupa rybna i...
~Paulina Lalak-Mazurkiewicz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 listopada 2015

Zdecydowanie polecam! wątek zamknięty Bardzo miła obsługa i ciekawa propozycja kulinarna. Ładny wystrój i...
~Adam
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 października 2015

super wątek zamknięty Bardzo spokojne i przyjemne miejsce. Bardzo blisko starego miasta, ale...
~klientka
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 października 2015

jedzenie jak jedzenie, ale ten zapach :-( wątek zamknięty Nachęceni opiniami na trojmiasto.pl, odwiedziliśmy restaurację z nadzieją, że...
~m.
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 października 2015

Bardzo dobre miejsce wątek zamknięty Ceny nieprzesadzone, jedzenie bardzo dobre, trochę się czeka na posiłki,...
~Janina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 października 2015

Gorąco polecam. Restauracja zrobiła na nas ogromne wrażenie. wątek zamknięty Byliśmy w Winnym Gronie na niedzielnym obiedzie i z pewnością tam wrócimy....
~j.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 października 2015

Bardzo polecam wątek zamknięty Byłem z narzeczoną i córeczką. Jest kącik dla dzieci więc mała mogła...
~Grzegorz
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 września 2015

Duży plus wątek zamknięty Bardzo miła obsługa, która doradzi i odradzi w zależności od potrzeby....
~Malwina
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 września 2015

Przyjaźnie i smacznie wątek zamknięty porcje małe, więc zmieści się przystawka i danie główne, czasem nawet deser....
~matka
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 września 2015

petarda wątek zamknięty Jestem zachwycona. Jedyny lokal w mieście, który naprawdę jest przyjazny...
~Monika
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 września 2015

Miłe zaskoczenie wątek zamknięty Z czystym sercem polecam restaurację. Świetna kuchnia, znakomita obsługa,...
~Gość
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 września 2015

Obiad niespodzianka z rodziną Winne Grono wątek zamknięty Witam wszystkich, z ogromną przyjemnością mogę zarekomendować i polecić...
~Jacek z MMP
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 września 2015

Zachwycona wątek zamknięty Wczoraj odwiedziłam z rodziną Restaurację Winne Grono i...... jestem...
~Zachwycona
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 września 2015

Bardzo przyjemnie wątek zamknięty Lokalizacja blisko centrum lecz z dala od miejskiego zgiełku- można odpocząć....
~Gdańszczanin 32
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 września 2015

Smaczne miejsce wątek zamknięty Przyjemnie wewnątrz, pyszne winko i smaczne jedzenie. Miła, bo bardzo...
~Kasia
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 września 2015

Restauracja jakiej szukałam wątek zamknięty Zgadzam się z opinią że doskonała obsługa. Wystrój wnętrza i bardzo wygodne...
~Agnieszka
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 września 2015

Fajne miejsce wątek zamknięty Restauracja położona bardzo blisko Centrum i ruchliwej Al. Zwycięstwa a...
~Agnieszka
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 września 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry