Widok

Woda na spacery

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Szukam wody dla dziecka - 0,5 lub 0,7l, z dzióbkiem niekapkiem. Polecicie coś?

Do tej pory kupowałam w Biedronce 0,3l.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6
My pijemy z Auchan z dzióbkiem Peppa lub Masza i niedźwiedź zwykła woda 0.3
Cena ok 2.5zl my kupujemy tylka ta lub abc ta sama pojemność
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Potrzebuję większą pojemność - żeby nie dawać 2 butelek ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja pitole, kup sobie ala bidon nie kapek na allegro jest tego w pip o różnych pojemnościach, wlewasz wodę, herbatę sok czy kompot.... za niedługo na tym forum będą pytania typu: gdzie kupię chleb i czy w mięsnym jest krakowska :/
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 3
Nie musisz pitolić. Chyba, że bardzo lubisz...

Moje dziecko ma 8 lat. I uwierz, że przerobiliśmy wiele bidonów różnego rodzaju(był nawet jeden niby dobrej firmy, z którego nic nie chciał lecieć, ot - zepsuty już na starcie, kupiony właśnoe na allegro - Pani "złota-rado"). Ale nie zwraca uwagi czy butelka w plecaku stoi czy leży... Więc wskazane jest dobre zamknięcie + zaworek.

Chyba, że macie sprawdzony bidon dla tak dużego dziecka. Byle woda się nie wylewała w razie przewrócenia.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7

Dziubek-niekapek dla ośmioletniego dziecka? Myślałam, że szukasz butelki dla przedszkolaka. Mój trzylatek od prawie roku pije ze zwykłej butelki ze zwykłą zakrętką. Może jednak naucz dziecko pić normalnie?
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 5

Dziecko potrafi normalnie pić. Ale jest na tyle roztrzepane, że zalać plecak i jego zawartość również potrafi(co za różnica czy butelka jest dobeze zakręcona? przecież jak jest w biegu to nie ma czasu ogarnąć tak przyziemnych rzeczy). Zostało zapisane na pół kolonie, prowiant własny. Nie widzi mi się żeby chodziło na kilkugodzinne wycieczki z wodą lejącą się z plecaka. (czyli po chwili bez wody do picia)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7

Sporo jest takich butelek z dziubkiem 0,7. Wystaczy podejsc do sklepu typu tesco, piotr i pawel, carefour gdzie jest wybór i w wodzie i w pojemnisci.... ja mam aktualnie nata aqua sport napewno jest tez cisowianka i żywiec.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

ale one są bez zaworka. mi osobiście nie udało się znaleźć większej. wszystkie które mieliśmy były 0,3l.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Serio, potwierdzam że dzieci w tym wieku potrafią zadbać o siebie, ale nie wszystko im wychodzi...my w szkole, klasa 2 sposób, mieliśmy kilka razy wodę wylana w plecak, bo syn spieszył się po wfie i krzywo nałożył nakrętkę na butelkę, niby zamknął, a butelka przechyliła się i woda wylała, po szkole to pomogę mu ją, na koloniach musi radzić sobie sam, więc szukanie patentów jak najbardziej wskazane... pozdrawiam
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kup dowolną butelkę, nawet litrową, i przełóż niekapek zakrętkę z kubusia niekapka i po sprawie :) Będzie dowolna pojemność plus niekapek. eureka :)))
Przy okazji kubuś niekapek jest 0,5 l i 0,7 l.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzięki dobre kobiety!
Czyli te zakrętki pasują na dowolne butelki? Rewelacja!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kubus ma zwykla wode w butelkach 0,5 l z niekapkiem
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

cisowianka 0,7,dobra woda plus dobry dzióbek,cena ok,jest na pewno w Auchan na Szczęsliwej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzisiaj test Kubuś water (zwykła woda) - przy lekkim nacisku woda wylewa się. Do plecaka nie zaglądałam... Nie wiem w jakim jest stanie...
Dzióbek z niekapkiem z wody Polaris - wygląda jakby średnica była troszkę mniejsza od Kubusia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Sorry. Sprawdziłam dokładnie, nie tylko "na oko". Dzióbek z wody Biedronkowej(z zaworkiem) jednak pasuje na butelkę zwykłej wody Kubuś waterrr(0,5l).
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Moje dziecko cały rok nosiło butelki kubusia do szkoły. Plecak rzucany, przewracany, siadano na niego itd (6-7 latek z plecakiem robi cuda). Plecak nigdy nie wrócił mokry, więc nie wiem jak Twoje dziecko ciut starsze nie ogarnia tej butelki.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Mój syn 7 letni tak samo butelka po Kubusiu ale częściej mała woda z normalną zakrętką. Nic nigdy zalane nie było,bez przesady dziecko w wieku 8 lat nie musi mieć buteleczki z dziubkiem, może kubeczek lovi mu kup.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

A po co te złośliwości? Jak nie chcesz pomóc, nie przeszkadzaj.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6

Bo dzięki temu czują się bardziej dowartościowane. Złośliwe jędze. Lepiej się czujecie dzięki tym złośliwościom i podkreślaniu jakie wasze dzieci są genialne i samodzielne?
A może jesteście wredne z natury?

Super, że wasze dzieci są takie rozgarnięte. Przypominam, że nie wszystkie dzieci są jednakowe. Mało tego - istnieją też dzieci, z różnego rodzaju zaburzeniami. Chcecie się zamienić? Zobaczymy czy wtedy będziecie takie mądre.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 5

To nie bylo złośliwe ale prawdziwe i napisałam to co większość z was hipokrytki pomyślała, czytając że to 8 a nie 3 latek.
Zaburzenia owszem istnieją ale tutaj mowy o tym nie ma, dziecko chodzi do szkoły więc chyba jakoś sobie radzi, więc i z butelka zwykła powinno dać radę a picie z dziwnych butelek z dziubkami zbyt zdrowe dla uzębienia nie jest tak samo jak długotrwałe ssanie smoka.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Bez przesady...co Ty tu wypisujesz...nawet dorośli, sportowcy, osoby trenujące, rowerzyści piją właśnie z takich butelek, więc te Twoje wywody to tylko próba maskowania własnej nieżyczliwości względem założycielki wątku, dzieci są różne, autorka pytała o patenty a nie ocenę zgryzu własnego dziecka.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

a mozna tez kupić taką butelkę z filtrem weglowym, do której wlewa się kranówkę i w trakcie picia filtruje się. ja mam taką z rossmanna (nie pamiętam nazwy). objetość 0,5l. sama się nie wyleje jak się przewróci, z tym że trzeba użyć ciut więcej siły do zassania niż do tych z zaworkiem. ja akurat uzywam jej w pracy, zeby nie nosic wielkich butli
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Minęło 5 dni.
Czy w mięsnym jest Krakowska?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Serio, codziennie kupujesz butle wody? Ja już dawno zrezygnowałam z kupowania wody w plastiku. Pamiętaj, że Twoje dziecko i później Twoje wnuki, będą żyły na tej planecie pełnej plastiku.
Poza tym wszędzie się trąbi, że źródlana woda sklepowa niczym nie różni się od kranówki. Po co przepłacać za plastik?
I nie - nie jestem eko świrem. Tylko wkurza mnie kiedy ktoś (producenci wody) robi mnie w konia i daje to samo co mam w kranie w kolorowej butelce.
Wystarczy kupić bidon, nawet taki dla dorosłego, z dziubkiem takim, jak przy płynie do mycia naczyń i wlewać tam codziennie świeżą wodę.
Boisz się kranówki? Kup dzbanek do filtrowania. Ja podaję filtrowaną kranówkę nawet niemowlakowi.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

U nas też stosujemy od lat dzbanek z filtrem. Nawet moim dzieciom od urodzenia robiłam MM z takiej wody. Lubią samą wodę pić lub z sokami własnej roboty. Do butelek czy bidonów też wlewam wodę lub wodę z sokiem. Wszyscy jesteśmy do tego przyzwyczajeni. Dzbanek z filtrem jest już normą u moich rodziców, teściów i szwagierki.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

szczepionka na HPV (29 odpowiedzi)

Wczoraj byłam z córką na obowiązkowym szczepieniu i przy okazji zapytałam o dodatkowe...

ksiadz nie chce doposcic mnie jako chrezstnej!!! (98 odpowiedzi)

witam wszystkich! i prosze o rade,bo juz sama nie wiem co mam robic:(moja siostra poprosila...

Naprawa zabawek (10 odpowiedzi)

Czy może któraś z mam wie czy jest gdzieś zakład naprawiający zabawki na baterie? Z góry dziękuję...

do góry