Widok

Woda

Dzień dobry od roku wynajmujemy mieszkanie i płacimy za wode ponad 300 zł.Licznik znajduje się u własciciela,co misiąc pieniądze daje włascicielowi a ostatnią dostalismy fakture ogólną czyli (licznik główny ) z tej faktury wynika ze my mamy 26- 34m szesciene ( co miesiącz to samo ) i druga rodzina ma 9 m szeszcienych a sam własciciel co miesiąc ma 4-5 metrów szeszcienych.Co mam zrobić
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

zwyczajowe zużycie wody na osobę to około 3 m3 .... zatem ktoś , kogoś robi w jajo
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

> zużycie wody na osobę to około 3 m3

... w gospodarstwach wieloosobowych.
W jednoosobowych wychodzi więcej.
Moja średnia od wielu lat to 6-7 m³/m-c.

Ale żeby zużywać 30 m³ trza by mieć basen i fontannę :D
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

My zużywamy standardowo 12 m3 wody na 2 miesiące, 4 osobowa rodzina z dwójką małych dzieci, czyli duzo prania
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rodzina 5 osobowa ( 2 osoby dorosłe + 3 małych dzieci). Zużywamy miesięcznie około 7-8 m wody. Codziennie się myjemy, pranie co drugi dzień, zmywanie naczyń ręcznie.
Zużywanie wody w granicach 30m to jakiś kosmos :O Właściciel cię oszukuje.
Zorientuj się czy nie możesz założyć podlicznika na wodę i co miesiąc spisywać jakie masz zużycie od 1 do końca miesiąca. Będzie czarno na białym.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Aaaa jeszcze chcialam powiedziec. Ta faktura na 34 m wody to na pewno nie jest za 1 miesiąc. Jeżeli mieszkasz w domku jednorodzinnym to takie faktury są wystawiane łącznie za okres 3 miesięcy.
Więc te 300 zl co placisz powinienes rozbic na 3 mies. Wychodzi 100 zl na miesiąc.
A właściciel chyba chce sie dorobic twoim kosztem i potrąca ci 3 miesięczne zużycie wody jako miesięczne.
Zorientuj się w temacie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

pokrycie dachu - dach. ceram. (27 odpowiedzi)

czy Ktoś z Was w ostatnim czasie korzystal z firm, usług dotyczących właśnie pokryć dachowych...

Okna Pava Oknoplast prośba o opinie (16 odpowiedzi)

Witam, Myślę o zamówieniu tych okien ale nie wiem jeszcze na 100%. To nowość nie znam nikogo...

meble na wymiar (7 odpowiedzi)

kto co poleci

do góry