Widok

Woda w lodówce

Witam.Mam taki problem z lodówka. Tam gdzie woda powinna odpływac to sobie jest i wypływa ale pod półkę lodówki. I od razu dodam,że nie jest zapchana. Częściami ten otworek i patyczki do uszu i szpatułka od szaszłyków.wężykiem i nic.nawet strzykawka po mały wlewałam ciepła wodę.szukałam czegoś na temat w necie, ale głównie radzono odetkac otwór. Dodam jedna ciekawostkę, że kiedy były upały nie było tego problemu.Woda sobie tam gdzie powinna to ściekała.Równiez gdy rozmroziłam lodówke,to przez tydzień był spokój. Czy to możliwe że te wężyka gdzieś zamarzaja?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Napisz jakiej firmy jest to lodówka i jaki model, bo po twoim opisie niestety ciężko jest cokolwiek powiedzieć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Skontaktuj się z producentem lodówki, nie z użytkownikami forum ;)
I nawet nóż szefa kuchni był zbyt tępy, aby obrać jej serce z twardej skóry, którą obrosło przez te wszystkie lata i pozwolić jej kochać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

Okna Pava Oknoplast prośba o opinie (16 odpowiedzi)

Witam, Myślę o zamówieniu tych okien ale nie wiem jeszcze na 100%. To nowość nie znam nikogo...

nnt: ogrzewanie pokoju elektrycznie (11 odpowiedzi)

jak kształtują się koszty, chodzi o ogrzanie mieszkania prądem, mieszkanie 18 m2

Wystrój mieszkania (88 odpowiedzi)

Witam Chciałąbym jakoś oryginalnie rozplanować wystrój swojego mieszkania. Zastanawiam się jakie...

do góry