Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Busines - opinia wątek zamknięty Zawsze profesjonalny i realny plan pracy. Najdogodniejsze warunki współpracy....
~Busines
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 czerwca 2021

Błażej Fiszer - opinia wątek zamknięty Wojtek K. jest fachowym doradca w swojej branży rynku finansowego. Zawsze dba...
~Błażej Fiszer
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 czerwca 2021

Łukasz Hofman - opinia wątek zamknięty Tak w skrócie, jak sprawy o finanse to tylko z Panem Wojciechem.
~Łukasz Hofman
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 czerwca 2021

Elżbieta - opinia wątek zamknięty Fachowość, doskonałe rozwiązania dla mnie. Pełny profesjonalizm, szeroka...
~Elżbieta
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 czerwca 2021

Agnieszka Ożga - opinia wątek zamknięty Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Bardzo pomocny. Zdecydowanie...
~Agnieszka Ożga
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 czerwca 2021

Krzysztof - opinia wątek zamknięty Bardzo dziękuję Panu Wojciechowi za fachową pomoc w doborze ubezpieczenia dla...
~Krzysztof
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 czerwca 2021

Paweł z rodziną - opinia wątek zamknięty Praca z Panem Wojtkiem jest czysta przyjemnością. Profesjonalizm kompetencja...
~Paweł z rodziną
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 czerwca 2021

Tomasz z Gdańska - opinia wątek zamknięty Dzięki doradcom z Phinance otrzymałem kredyt! Wcześniej byłem w dwóch...
~Tomasz z Gdańska
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 czerwca 2021

Klaudia - opinia wątek zamknięty Fachowa pomoc i ogromna wiedza z zakresu finansów Pana Wojciecha na duży...
~Klaudia
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 czerwca 2021

Tomek Sopot - opinia wątek zamknięty Polecam! Profesjonalne podejście ,
~Tomek Sopot
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 czerwca 2021

Sandra Peisert - opinia wątek zamknięty Doradca z ogromna wiedza w zakresie finansów. Pełen profesjonalizm jeśli...
~Sandra Peisert
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 czerwca 2021

Radek Gdynia - opinia wątek zamknięty Polecam Pana Wojciecha i zespół jego specjalistów. Pomagali mi przy kredycie...
~Radek Gdynia
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 czerwca 2021

Łukasz - opinia wątek zamknięty Profesjonalnie od początku do końca
~Łukasz
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 czerwca 2021

Marek Kostecki - opinia wątek zamknięty Z pomocy pana Wojtka Kaczmarzyka korzystam od wielu lat, bardzo doceniam i...
~Marek Kostecki
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 maja 2021

Mateusz C. - opinia wątek zamknięty Współpracujemy już kilka lat, 3 kredyt Pan Wojtek mi pomógł ostatnio uzyskać...
~Mateusz C.
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 kwietnia 2021

Piotr K - opinia wątek zamknięty Dzięki współpracy z Panem Wojtkiem dowiedzieliśmy się dużo przydatnych rzeczy...
~Piotr K
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 stycznia 2021

Jędrzej - opinia wątek zamknięty Polecam serdecznie! Pan Wojciech wykazuje się ogromnym profesjonalizmem i...
~Jędrzej
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 25 września 2020

Beata - opinia wątek zamknięty Bardzo profesjonalny, ogromna wiedza. Pan Wojciech pomógł mi ubezpieczyć dom...
~Beata
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 września 2020

Polecamy! wątek zamknięty Wraz z Żoną trafiliśmy pod skrzydła Pana Wojtka dzięki poleceniu przez...
~Paweł & Ania
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 kwietnia 2019

100 % profesjonalizmu wątek zamknięty Współpraca z Panem Wojtkiem to przyjemność . Profesjonalna obsługa ,...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 maja 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry