Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Brawa dla Pana Wojtka! wątek zamknięty Pierwsza wizyta w salonie za mną. Jeszcze nigdy nie wychodziłam od fryzjera z...
~Karolina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 marca 2017

Polecam!!!!! wątek zamknięty Z ogromną przyjemnością polecam Salon Pana Wojtka . Pełen profesjonalizm w...
~Maryla
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 lutego 2017

Specjalista jakich mało wątek zamknięty Najlepszy fryzjer na jakiego udało mi się trafić. Potrafi wykonać 3 różne...
~Bahart
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 lutego 2017

Podziękowanie wątek zamknięty Od 30 lat jestem klientką Pana Wojtka.W każdą sobotę dzień zaczynam od wizyty...
~Walentyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 stycznia 2017

Polecam wątek zamknięty To już chyba 10 lat mija, odkąd trafiłam z polecenia do pana Wojtka. Moje...
~Dorota
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 stycznia 2017

Byłem pierwszy, ale na pewno nie ostatni raz! wątek zamknięty W sobotę po raz pierwszy byłem na strzyżeniu u Pana Wojtka. Salon wygląda...
~Kuba
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 stycznia 2017

Znkomity Salon Fryzjerski wątek zamknięty Nie tylko znakomity fachowiec ale przede wszystkim artysta stylista. Jestem...
~Hanna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 grudnia 2016

POLECAM ! wątek zamknięty Polecam Salon Pana Wojtka. Strzyżenie wykonał mi perfekcyjnie. Nigdy nikt nie...
~Żaneta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 grudnia 2016

Polecam!!! wątek zamknięty Najlepszy salon w Trojmiescie !! Zawsze tam wracam z przyjemnoscia , bo jakos...
~Monika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 grudnia 2016

Najlepszy fryzjer w Trójmieście wątek zamknięty Dla mnie najlepszy stylista w Trójmieście. Kreatywny, z poczuciem humoru i...
~Monika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 grudnia 2016

Perfekcyjny Salon wątek zamknięty Odwiedziłam dziś Salon Pana Wojtka po długiej nieobecności. Muszę stwierdzić,...
~Natalia
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 grudnia 2016

klient wątek zamknięty do salonu zaglądam co jakiś czas, samo strzyżenie ok, ale stan techniczny i...
~klient
3

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 lutego 2012

POLECAM wątek zamknięty Świetny dobór kolorów, perfekcyjna obsługa i miła i życzliwa atmosfera:)...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2016

Najlepszy salon w Trójmieście, szczerze POLECAM! wątek zamknięty Miła atmosfera. Cenię bardzo profesjonalne podejście do mnie jako klientki....
~Iza
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 czerwca 2016

Polecam wątek zamknięty Bylam u Pana Wojtka w salonie na Wajdeloty I wrocilam szczesliwa. Pan Wojtek...
~Maria
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 czerwca 2016

Zdecydowanie polecam !!! wątek zamknięty Miła i bardzo fachowa obsługa profesjonalisty, indywidualne i kreatywne...
~klientka
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 października 2011

Serdecznie polecam! wątek zamknięty Długo szukałam fryzjera, który nie będzie mnie pytał "co robimy?" i "jak...
~Matylda
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
47

postów

37

wątków

do góry