Restauracja Wook

Restauracje Jedzenie na wynos

Gdańsk, Złota Karczma 26

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
BEZ SZALU wątek zamknięty Mieso ok przyprawione genialnie, ale o co chodzi z tym sklejonym ryzem i...
~Justyna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 września 2014

Totalna beznadzieja wątek zamknięty Totalna beznadzieja, jedzenie obrzydliwe, wszystko smakowało jak sos...
~emi
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2014

gorąco NIE POLECAM wątek zamknięty Skandal!!! Jedzenie ohydne. Sam stary tłuszcz i gumowate, źle odprawione...
~Karina
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 lipca 2014

mieszane uczucia wątek zamknięty jesli chodzi o samo miejsce na pierwszy rzut oka wydaje sie całkiem...
~lili
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 marca 2013

masakra po chińsku wątek zamknięty Za pierwszym razem nawet mi smakowały potrawy wiec zajrzałam drugi i tym...
~Ula
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 lutego 2013

NIE POLECAM NIKOMU !! wątek zamknięty 1 raz trafilam do resturacji jakis czas temu, zamowilam zestaw dla dwojga...
~ola
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 listopada 2012

Totalna masakra!! wątek zamknięty Z ręką na sercu jestem w stanie powiedzieć, ze to najgorsza restauracja w...
~Paula
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 października 2012

nie wrócę, poczułem się jak klient przed 1989 wątek zamknięty byłem dwa razy bo mi smakowało jedzenie (pomimo niedociągnięć obsługi), ale...
~JD
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 lipca 2012

POLECAMY - PYSZNIE, SZYBKO I TANIO wątek zamknięty Nie wiem czemu niektórzy wypowiadają się źle o tej restauracji, być może...
~Agata
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 lipca 2012

Pysznie! wątek zamknięty Pierwszy raz zawitałam dziś z mężem do Wooka. Czytałam opinie o tym, że nie...
~Mee
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2012

Miałem nadzieje na lepsze jedzonko wątek zamknięty Kelnerzy OK, szybko, miło zostalismy obsłuzeni. Ceny też bardzo przystepne....
~Paweł
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2012

Bardzo kiepsko ;( wątek zamknięty Podczas zakupów na MATARNI postanowiliśmy rodzinnie coś zjeść. Padło na...
~rodzinna wyprawa
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 marca 2012

Niestety zawód po raz kolejny wątek zamknięty Jadałam tu od początku istnienia restauracji. Niestety, od jakiegoś czasu...
~Ola
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 lutego 2012

polecam wątek zamknięty witam... Polecam wszystkim wyglodzonym zakupoholika Restauracje wook....
~Marta i Wojtek
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 stycznia 2012

Polecam wątek zamknięty Wszystko na najwyższym poziomie; jedzenie pyszne, obsługa kelnerska bardzo...
~M
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 grudnia 2011

Tragiczne ignorowanie klientów wątek zamknięty Wczoraj, po 20 minutach oczekiwania na zainteresowanie któregokolwiek...
~Maja
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 marca 2010

masakra karta wątek zamknięty nie wiem co z ta restauracjai ale jestem poraz kolejny place karta i kelner...
~waldek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 października 2011

Nie polecam. wątek zamknięty Żarcie drogie, w smaku w miarę OK. Lecz po skonsumowaniu s...ka murowana....
~AveDriver
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 września 2011

Chiński fast food ! wątek zamknięty Klimat, wystrój i menu robi dobre wrażenie... jedzenie nie pozostawia...
~jazzman
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2011

jedzenie dobre, obsługa fatalna wątek zamknięty Nie wiem czy to ja mam pecha czy coś nie tak z obsługą, już trzeci raz pod...
~Andrzej
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 grudnia 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
74

postów

69

wątków

do góry