Widok

Wszystkiego Dobrego na nowy początek listopada

Trzymajcie się ciepło i niech cały listopada będzie dla Was pełen Radości oraz Miłości. :)
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2
Pogięło?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7
Panie Piotrusiu może Pan mi podpowie coś na wynajem z ogrodem nie drogiego. To wtedy będzie pełen radości . Pozdrawiam serdecznie Ania :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Wszystko Aniu zaczyna się w naszej wyobraźni, więc wyobraź sobie, że siedzisz w wygodnym fotelu, pijesz przepyszny soczek owocowy i wygrzewasz się na słoneczku, a dookoła siebie widzisz piękne kwiatki, drzewka i ptaszki ćwierkają. Także życzę Ci kochana Aniu słodkiego i Radosnego całego życia, Trzymaj się ciepło
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Skąd kupujesz towar ,bo coś czuje, ze może być dobry
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Patrz Piotrusiu, jakie to Banino interesujące. Kiedy ktoś na tym forum popluje jadem i wystawi rozdwojony język, natychmiast dołączają do niego całe tłumy wiernych. Kiedy Ty napisałeś coś miłego, praktycznie brak odzewu, poza pojedynczymi sugestiami, że nadużywasz substancji psychoaktywnych. Takie czasy...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Odezwał się ten co jadem nie pluje ,słyszałeś o takim słowie "hipokryzja "
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

A jak dziury w drodze w listopadzie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dziękuję Prałacie za miłą wiadomość. Najlepsze jest to, że na żadnym towarze nie jestem, więc jest to dla mnie ogromny komplement. Dieta owocowo-roślinna mnie tak dobrze rozwesela- owocowo- soczek z zieleninką na dobry początek dnia i już cały dzień rozpoczynam radośńie ) :) Ach jakie jest piękne i wspaniałe życie . Trzymajcie się wszyscy Ciepło bo życie jest piękne. Niech Miłość przepełnia całe nasze życie - Kocham Was wszystkich :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Panie Piotrze A daleko Pan mieszka w tym Baninie???? Dlaczego ludzie którzy to samo jedzą się nie znają???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z okazji odzyskania niepodleglosci życzę wszystkim prawdziwym patriotą z Banina wszystkiego najlepszego. A wszystkim lewicujacym pseudo patriotą mowie dość. Szczęść Boże.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Sufit na łeb ci się oberwał?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak się składa droga Aniu, że w tej przepięknej miejscowości mieszkam od urodzenia :). Może się znamy chociażby z widzenia :), tylko nie wiemy, że tak samo jemy. Powinniśmy zawsze brać na spacer jakiś owoc z zieleniną np. natką pietruszki to być może byśmy się domyślili, że tak samo jemy :) Pozdrawiam serdecznie, Pięknego i Radosnego dnia dla wszystkich , trzymajcie się ciepło :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co za świr to piszę co on łyka czy wacha
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To ile Panie Piotrze ma Pan lat??? Bo tu typowo młodych Banińczykow nie widać:) życzę miłego dnia i obfitości Tatusia:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Żaden ze mnie Pan no chyba, że Piotruś Pan :) . Nie mam jeszcze trzydziestki, więc zanim dobiegnę do setki to myślę, że mogę zaliczać się do tych młodych Banińczyków :) . Dziękuję za miłe życzenia Aniu i również życzę Pięknego i Radosnego dnia z uśmiechem na twarzy :). Trzymaj się ciepło i wszyscy czytający również :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Co Wy Chińczyki jak baninczyki? Baniniacy, są cacy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tak czy siak wszyscy jesteśmy wielką jedną Rodziną :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

To prawda młody Piotrusiu wszyscy jesteśmy braćmi i siostrami :) od jednego Żródła musimy się kochać i szanować... miłego dnia dla Wszystkich:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Potwierdzam, kocham, kocham, kocham i wspaniałe to uczucie jest!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dziękuję kochana Siostrzyczko za miły komentarz i również życzę Radosnego oraz Pięknego dnia :).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Korzystając z okazji chciała bym pozdrowić całe radio Maria oraz Panią Stanisławę z Banina którą prowadzi przykościelne koło przyjaciół radio Maria . Mówiła Grażynka z Miszewa.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Cudnego dnia życzę wszystkim oraz duuuuuużo miłości :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tyle pięknych komentarzy, że aż miło :). Z serca dziękuję, Kocham Was i Trzymajcie się ciepło, Niech RAdość i Miłosć przepełnia nasze serduszka :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dobrej nocy życzę tobie Piotrusiu i wszystkim tutaj na forum. Niech Anioły będą z Wami :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękuję Aniu za życzenia i Tobie również tego życzę, śpij słodko, niech Radośniej Ci się śpi :). No i wszystkim również życzę Dobrej i spokojnej nocy. Trzymajcie się wszyscy ciepło , Kocham Was :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Worki foliowe (3 odpowiedzi)

Posiadam dużo drzewek w ogrodzie i na jesień często muszę zaplanować cały jeden dzień na...

Kasa, kasa a w kościele ziąb! !! (8 odpowiedzi)

Nasz już nie taki nowy proboszcz na niektórych mszach podaje (na 12.00 nie), ile zebrał na...

Odzież bhp (35 odpowiedzi)

Czy ktoś coś wie, że hurtownia odzieży i akcesoriów bhp przy lotniczej w Baninie już otwarta?...

do góry