Widok

Wszystko OK, ale gdzie sie Buli podziewa?

Wspominal cos o nadmiarze pracy.........ale mam nadzieje, ze nic mu sie nie stalo.

a tak poza tym........ potrzebne mi na jutro wsparcie duchowe

musze czegos dokonac
a nie za bardzo jestem do tego przygotowana

prosze o kciuki
pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No wlaśnie, gdzie jest Buli? Może się przestraszyl odpowiedzialnosci????? Poszedl sobie, a tu po tych, co chcą się spotkać w ramach Buliego coniektórzy sobie beztrosko jeżdżą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Myślę, że Buli miał jakieś wyjazdowo-odlotowe walentynki. Nie wierzę, żeby się wystraszył.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Magda:)

Cokolwiek to ma być, mam nadzieję, że nic złego i trzymam za Ciebie kciuki:)
POWODZENIA
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wiem, czy już nie za późno (?) Ale też "trzymam kciuki"... Jakaś spokojna jestem - to dobry omen Madzia:)
Pozdrawiam, Malutka25.

A propos Buli'ego! Nie wiem, czy dobrze pamiętam, ale poprzedni tydzień miał być dla niego mocno "elektryczny". Pewnie dzisiaj się odezwie - syn marnotrawny ;););) (to był oczywiście żart, Buli:) Malutka25.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
CZEEESC !!!!!

naprawde sorki... nie bylo mnie przez 2 tygodnie... nie docenilem swojej firmy i musialem wyjechac na dluzej...
Nie rezygnuje :)) szkoda tylko ze przyszle weekendy mam zajete i tylko w tygodniu jestem w stanie sie spotkac...
nie jestem tchorzem :))) ale jak wam pasuje ??

P.S. dzieki za slowa otuchy,...nic mi nie jest :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No cześć Buli! Teraz musisz nadrobić wszystkie straty, więc ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
'naprawde sorki' - cos ty pedal jakis jestes???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kosiara,
"naprawdę sorki" było stwierdzeniem przeznaczonym dla znajomych, których zainteresowała nieobecność Buliego na forum, a nie pedlaskim (jak to zgrabnie zostało ujęte) odzewem. Uważam, że zapytanie o Buliego było bardzo miłe i nie ma większego sensu dopatrywać się w nim innych treści.

Pozdrowienia dla Buliego:))
i Wszystkich Znajomych:)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przemila alexio pozwole sobie nie zgodzic sie z Toba. 'wielkie sorki' lub cos podobnego z ust faceta brzmi bardzo infantylnie, wlasnie pedalsko. Pewnie masz wsrod swoich znajomych kolege, o ktorym mowi sie fajny facet, prawdziwy mezczyzna. Zauwaz, czy on powiedzialby 'sorki'? Pasowaloby to do niego? Wyobrazasz sobie np. takiego Bruca Willisa, ktory mowilby sorki i narka? W kobiecych ustach brzmi to fajnie, kobieco, niewinnie, ale gdy wypowiada to facet...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oj Kosiara, Kosiara .... ależ czepliwe z Ciebie dziewcze....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No coż by tu więcej napisać...jestem pedałem:((, i "wielki sorki" za określenie pedał powinno być jestem gejem...wielki dzięki dla kosiary, bo teraz wiem jaka jest moja prawdziwa sexualność, tylko nie wiedzałem że to w taki sposób się określa...wystarczy powiedzeć kilka słów i już jest się szufladkowanym jako pedzio?..."narka" all...i specjalne buziaczki dla kosiary:DD

PS: "...cos ty pedal jakis jestes??? " jak dla mnie zabrzmiało to dość wulgarnie, może kosiara to facet, albo transwestyta, albo...
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja stawiam na to, że kosiara to fajny facet, tylko jeszcze o tym nie wie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Ciekawe wyznanie z lat młodości
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A co? Któryś z postów powyżej to Twoje ? Hihihi
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Towarzyskie

Feromony i ich działanie (7 odpowiedzi)

Słuchajcie a jakie jest tak naprawdę to całe działanie feromonów. Mianowicie jak jestem w...

Zadbanego Pana do towarzystwa (25 odpowiedzi)

Czy są w 3mieście agencje towarzyskie, z ofertą zadbanych Panów w wieku 30-40 lat? Dziewczyny,...

Facet z Albani (39 odpowiedzi)

Od niedawna spotykam się z Albańczykiem. Wydaje sie na bardzo rodzinnego, ciepłego i szczerego...

do góry