Uniwersytet Morski

Szkoły wyższe

Gdynia, Morska 81-87

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam wątek zamknięty Jestem absolwentką Akademii Morskiej w Gdyni, specjalizacja Rachunkowość i...
~Sylwia W.
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2013

Logistyka i Handel Międzynarodowy wątek zamknięty Ukończył ktoś ten kierunek w ramach studiów podyplomowych? Zastanawiam się...
~arx
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 lutego 2014

WpiT - usługi żywieniowe i dietetyka wątek zamknięty Chciałabym się wybrać na ten kierunek. Czy ktoś może mi coś o nim powiedziec?...
~Czekoladka
4

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 maja 2010

prosi o pomoc wątek zamknięty Witam. W tym roku zdaje maturę i proszę was o rade- pomoc. Chciałabym dostać...
~kasias
7

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2013

towaroznawstwo-->dietetykaopienie wątek zamknięty Witam W tym roku zdaję maturę i chcę się wybrać na dietetykę w związku z tym...
~Asia
9

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2013

Niezapomniane chwile wątek zamknięty Cieszę się że jestem absolwentką AM. Uczelnia jest naprawdę przyjazna, Panie...
~Absolwentka RiFP
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 lipca 2012

Nie polecam wątek zamknięty Wykładowcy w większości pozytywnie nastawieni, choć trafiają się tacy którzy...
~Były student AM
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 lipca 2008

am wątek zamknięty Skończyłam na AM Licencjat a teraz zaczęłam studia II stopnia- zaocznie....
~kamila
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 stycznia 2011

poziom dna wątek zamknięty Ta uczelnia to porażka. Wielu niekompetentnych wykładowców gada bzdury na...
~absolwentka, nie tylko AM
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 grudnia 2010

ja podziękuje wątek zamknięty Ja niestety nie podzielam chwalebnych opinii na temat tej uczelni, obecnie...
~kasia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 września 2010

jeszcze raz wątek zamknięty W zeszlym tygodniu obronilam sie i powtorzylabym z checia wszystko od poczatku
~magister
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 czerwca 2010

z radoscia wróce na ten wydział wątek zamknięty Podjelam studia w zeszlym roku ale z przyczyn osobistych musialam je...
~E.W-M
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 14 lipca 2009

zaoczne na wpit to był dobry wybór wątek zamknięty niedawno ukończyłem studia w Akademii Morskiej, a konkretnie na Wydziale...
~JAcek
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 13 lipca 2009

Nie polecam studentom zaocznym wątek zamknięty Podejmując naukę na Akademii Morskiej sądziłam, że podejmuje naukę na...
~Studentka zaoczna
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 6 października 2008

ogólnie jest ok wątek zamknięty co do Pani S. to szczera prawda!Co do dziekanatu to też prawda z tymi...
~aaaaa
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 16 września 2008

poradzcie wątek zamknięty witam,wybieram sie na zarzadz na Am na MSU zaocznie,mozecie cos...
~dama
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 29 czerwca 2007

absolwentka oph i msu oph wątek zamknięty Uczelnia jak każda inna. Są przedmioty nad którymi trzeba solidnie się...
~zapałka
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 11 maja 2007

warto studiować wątek zamknięty Uczelnia nowoczesna,dobrze wyposażona,Panie w dziekanacie również...
~student zaoczny
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
44

postów

18

wątków

do góry