Widok

Wyjaśnienie pewnej zagadki

Uwaga: niesmaczne!

Kiedyś pisałem na Forum o kumplu, który sztuczne kupy robił w akademiku.
Gdzie popadło. Przegiął, kiedy nawalił kupę na "szynkwasie" portierni i wycieraczce kierowniczki.
Jak już kiedyś pisałem.. kupy były sztuczne. Robione z masy paierowej, pasty do butów i czegoś tam jeszcze, wyciskane z torebki foliowej, jak krem do tortów, żeby realistycznie wyglądały. Taki performance.

Od tamtych czasów nurtowała mnie jedna kupa. W umywalce. Niestety.. nie sztuczna.
Nie dość, że wysoko, to jeszcze umywalki były zamontowane tak, że przy myciu zębów odpadały, Śiąść na nich nie było sposobu.
Kumpel, który przed chwilą ode mnie wyszedł, wyjaśnił tę zagadkę. Bo był świadkiem, choć nie sprawcą. Sprawca już od dawna piach gryzie. Zaćpał się.
Już wiem kto i jak. Po ok. 30 latach :D

Przy okazji kumpel przypomniał mi parę rzeczy, o których wolałem zapomnieć.
Po N latach, jak szukał ludzi do roboty w akademiku, to słyszał urban legends o paru osobach. Nie przyznał się, że jesteśmy ich bohaterami i nie prostował poprzekręcanej przez lata historii :D
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

No jest w Lublinie pewien pastor, który lubi kazania okraszać takimi opowieściami.
Czy wyszydzaliśmy już tu protestantów? Hm, chyba jeszcze nie... to jadziem :)

https://www.youtube.com/watch?v=JROWIfJlgh4

Tak na serio, to jakby to rzec? 3 wątki o pedofilii, 1 o koprofagii, pomiędzy tym wszystkim rozkminka gejostwa.... czy jest na sali lekarz? :D
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

3miejta się w kupie. przypływ nadejdzie spokojnie i odejdzie spokojnie, niezauważony ale obfity.

http://www.youtube.com/watch?v=m-SBta2aC2E
Love Madziulek ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

problem z przogromna potrzeba skupiania na sobie uwagi tez wymaga specjalisty
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

opowiesci z Narni, tak się składa, że moja uwaga jest skupiona na tych dwóch Panach i czytam Ich wpisy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy Madziulek nadal nosi czerwoną nitkę na nadgarstku? Bo kolega Basiura zaczął jeździć do Daniela z pustelni i zrezygnował z gnojenia ludzi w piekielnej kuchni. Walka duchowa na płaszczyźnie celebrytów-gastronomów jest trochę komiksowa, ale odnoowuję ją sobie sporadycznie. Basiura spoko, jest jak husky bo ma oczy różnego koloru

https://www.youtube.com/watch?v=zVm4e5oYY2s
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

@forumowy kretynek

Wzruszająca historia.
Nikogo poza tobą raczej nie interesuje.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nosi nosi :) Moja nitka zawsze się rozwiązuje gdy Lucek jest w pobliżu. Ostatnie przystąpienie miałam kilka dni temu. Ile się musiałam naszeptać to głowa mała ;)
Co do kolorowego spojrzenia to On w programie nawet udawać nie potrafił. Nie ma w sobie tego "elementu". :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ściągnąć trzeba to nie będzie w pobliżu. Różne rzeczy robią i głoszą różni ludzie. Niektórym coś bardzo dziwnego potem dzieje się z buzią. To już nie jest ich buzia. A może to nie ma związku żadnego. Nie, pewnie nie ma. Rzeczy niewidzialne po to są niewidzialne żeby za bardzo na widzialne nie działały. Ale jak ktoś się uprze...

https://www.youtube.com/watch?v=UWqxX8CdIn0
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Boska Tori...Kurrrczę, Kruku, jesteś prawdziwym Mc!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Świetnie nastrojony głos, ale o niezbyt szerokiej skali. Szkoda, że zmieniła sobie twarz. To nie była udana ingerencja. No, ale co mamy w pamięci to nasze :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobrze, że nie zmieniła koloru włosów , mogłoby być jeszcze gorzej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

Zagadki i pytania biblijne (4 odpowiedzi)

Czy jest dzieło bez twórcy ? Niech ateiści wskażą dzieło bez twórcy....

Gadżety reklamowe (27 odpowiedzi)

Gdzie w Gdańsku można kupić gadżety reklamowe? Jest jakaś hurtownia?

muza na dziś (770 odpowiedzi)

Wrzuć link do YouTube z muzą, która dziś Ci wyjątkowo dobrze się słuchała. A może jakaś nowa...

do góry