Widok

Wyjątkowe suknie na wyjątkowy dzień z wyjątkową obsługą!

Salon Sukni Ślubnych Bellis był drugim salonem, do którego poszłam przymierzać sukienki i choć potem byłam jeszcze w kilku to jak tylko stamtąd wyszłam wiedziałam, że to jest to i tam wrócę.
Przecudne miłe Panie, które doradzą, co faktycznie dobrze do nas pasuje, nie powiedzą z góry, że to jest złe tylko dadzą się samemu przekonać i już po ubraniu pokażą nam, co jest dla naszej figury korzystne, a co nie. Dzięki nim poszłam do ślubu w pięknej syrence (wszyscy byli zachwyceni, szczególnie mąż ;) ) z genialnym gorsetem, który pięknie mnie wysmuklił, ukrył to co trzeba i wyeksponował atuty, gdzie w innych salonach tylko na mnie patrzono jak na wariatkę, że chcę taki krój, bo nie noszę rozmiaru XS.
Panie wprowadzą praktycznie każdą zmianę i poprawkę jaką się chce, dosłownie można sobie zaprojektować suknię!
Już na pierwszej wizycie czuć było rzetelne i profesjonalne podejście do klientki, każda suknia była dobrze zawiązana (a nie na odwal się, jak w niektórych salonach), co umożliwiało faktyczną ocenę, jak dany krój na nas leży.
Gdyby ślubu nie brało się tylko raz na pewno bym tam wróciła!
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: 6
 
jakość asortymentu: 6
 
klimat i wystrój: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Również szyłam swoją suknię w Bellis. Panie idealnie dobrały ją do mnie i czułam się jak księżniczka. Wszyscy z zachwytem patrzyli na mnie, a narzeczony powiedział że wyglądam jak "milion dolarów" :) Polecam ten salon wszystkim. Panie tam to czarodziejki i mistrzynie w swoim fachu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry