Widok

Wykorzystano zdjęcia bez naszej zgody

Nie polecam. Organizator umieścił zdjęcia naszego dziecka na swojej stronie internetowej, oczywiście bez naszej zgody. Jeśli mają podobne podejście do przestrzegania prawa w innych dziedzinach, to można się sparzyć

wypowiedź zmoderowana ( 2011-05-12 10:37:08)

Moja ocena
obsługa: -
 
pomoc merytoryczna: -
 
oferta: -
 
promocje: -
 
przystępność cen: -
 
ocena ogólna: -
 
0.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Odpowiedź obiektu

Odnosząc się do powyższego komentarza chcielibyśmy zaznaczyć, że zdjęcie, o którym mowa zostało zamieszczone na naszej stronie internetowej przez pomyłkę i natychmiast usunięte po interwencji zainteresowanych.
Jest nam przykro, że doszło do tego incydentu. Nie ma on jednak żadnego związku z jakością naszych usług, którą potwierdzają liczne referencje i listy od zadowolonych klientów.
Naszą największą rekomendacją jest fakt, że każdego roku powiększa się grono stałych klientów, którzy wysyłają dzieci na nasze obozy od kliku lat.

Zachęcamy Państwa do bezpośredniego kontaktu z nami pod numerem tel. 58 344 33 12 oraz do wizyty w naszym biurze, przy ul. Dębowej 6 w Gdańsku, gdzie będziemy mogli osobiście Państwa do siebie przekonać!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zdjęcia nie widziałem ale w regulaminie jest napisane , że mogą wykorzystywać zdjęcia . Więc czytajcie a nie miejcie pretensje. A swoją drogą tak strasznie to wam przeszkadzało ?. W tym roku wysyłam córkę na obóz i mam nadzieję , że będzie fajnie . I róbcie sobie zdjęć ile tyko chcecie .
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry