Długo szukałam sukni ślubnej, prześledziłam dziesiątki stron internetowych, odwiedziłam wiele sklepów i niestety, każdej sukni brakowało wyjątkowości i indywidualnego, unikalnego wzoru. Suknia ślubna, którą zaprojektowała i wykonała Pracownia Pani Gosi przeszła moje najśmielsze oczekiwania. Pani Gosia wykazała się ogromnym profesjonalizmem i umiejętnościami w doborze fasonu oraz tkanin, a wykonanie projektu i na jego podstawie modelu testowego sukni, pozwoliło mi na ostateczne zaakceptowanie wzoru, przed uszyciem sukni z wybranych wcześniej tkanin. Jakość wykonania sukni oraz użyte do jej wykonania tkaniny i dodatki, są na najwyższym poziomie. Suknia jest lekka i zwiewna, podczas chodzenia pięknie się układa i faluje. Pani Gosia umiejętnie zwróciła uwagę na istotne elementy konstrukcji modelu sukni tak aby pasowała idealnie do mojej sylwetki. Zdecydowanie polecam Pracownię Pani Gosi, jako firmę godną zaufania i zdolną do wykonania każdego indywidualnego projektu, nie tylko dotyczącego wykonania sukni ślubnej.