Widok

Wymiana kół z oponami letnimi Opel Meriva B

Norauto Temat dostępny też na forum:
Przyjechałem na wymianę kół z oponami letnimi wraz z regulacją czujników ciśnienia opon. Zaznaczałem kilkukrotnie, że czujniki będą do wyregulowania. Po wymianie kół i jeździe testowej kontrolki na desce rozdzielczej nie zapaliły się. Zapłaciłem za usługę. Czujniki zapaliły się po opuszczeniu przeze mnie warsztatu i przejechaniu około 10 km. Wróciłem do warsztatu zgłaszając usterkę. Panowie zaczęli szukać przyczyny rozregulowanego czujnika. Znaleźli ją, ale nie potrafili jej usunąć. Całość operacji trwała od godziny 9:00 do godziny 12:30. Nikt w warsztacie, a zwłaszcza mechanicy, nie zaproponowali mi w tej sytuacji żadnego sensownego rozwiązania. Nie wezwali kierownika salonu, nie zaproponowali obniżenia kosztów usługi, która okazała się niepełna i wykonana nieprofesjonalnie. Zostałem tylko z wiedzą, ze przyjechałem do Norauto z prawidłowo działającymi czujnikami, a wyjechałem z tego warsztatu z zapalonymi kontrolkami na desce rozdzielczej. Moim zdaniem zabrakło rozmowy, obniżenia ceny za usługę i zaproponowania przekonywującego rozwiązania problemu. Jedna gwiazdka w opiniach to zdecydowanie za dużo!
Moja ocena
Norauto kategoria: Akcesoria i wyposażenie
obsługa: -
 
oferta: -
 
jakość asortymentu: -
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: -
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

wymiana opon 2godz.dlugie przerwy na papieroska
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Opinie i oceny

Weronika - ocena (3 odpowiedzi)

Pełen profesjonalizm. Super kontakt z Panem Dariuszem, wszystko przebiegło gładko i według...

Snnn - ocena (3 odpowiedzi)

Długo nie jadłam kepsa i wybrałam ten lokal znowu jestem zbrzydzona na pół roku sos obrzydliwy...

Ala - ocena (3 odpowiedzi)

Impreza okolicznościowa, jedzenie mało doprawione, dewolay suchy z jakimś dziwnym farszem zamiast...

do góry