Widok

Wynajem:)

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Muszę się pochwalić. Wynajela właśnie z mężem 3 pokojowe m 50m za uwaga - 1200 zł :) mieszkanie w całkiem dobrym stanie. Właścicielka do rany przyłoż. Uczciwa. Ciepła. Kulturalna. Zaprosiła nas do siebie podpisać dokumenty pokazała pełna dokumentację m.
Umowę mam na kilka lat. Trafiło mi się poprostu
Jestem trochę w szoku bo już długo nie spotkałam się z takim traktowaniem najemcy.
To na pocieszenie dla innych szukających swojego m, są jeszcze ludzi wynajmujacy
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
Też wynajmujemy już dlugo
Właściciel do rany przyłóż. Dwa pokoje 1000zl plus czynsz
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam nadzieję, że trafię na takich sprzedających swoje mieszkanie... Na razie tracę nadzieję...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam nadzieję że będzie nam się dobrze mieszkało, właścicielka za ok 5 lat bd chciała to sprzedać kto wie może kupimy:)
A najbardziej cieszy mnie lokalizacja przymorze:)
Tym bardziej E za obecne 38 m płacimy 1400 zł lokalizacja słaba mieszkanie wizualnie wymaga remontu.
Karo trafisz można super okazję złapać ale te mieszkania szybko idą :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja długo szukałam mieszkania do wynajęcia. Interesowała mnie tylko jedna dzielnica że względu na szkole córki. 3 pokoje taniej niz 2000 nie znalazłam (+opłaty). Problem też znaleźć mieszkanie jak ma się dzieci niestety.

Udało nam się znalezc mieszkanie niedawno kawałek dalej z opłatami ok 2400. Taniej nie ma :/
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dlatego jestem bardzo zadowolona ze udało mi się wychaczyc taka ofertę.
Ale widziałam 3 pokoje za 1600 do 1800 spokojnie w tych lepszych dzielnicach.

Tylko ja szukałam dłuższy okres wiem czego mogę oczekiwać za dana cenę.
I tak trafiło mi się jak ślepej kurze ziarno i jeszcze mam fajną umowę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Jaki fotelik samochodowy polecacie? (93 odpowiedzi)

Witam. Chodzi mi o taki fotelik dla rocznego dziecka. Chcialabym aby posluzyl nam jak najdlużej....

Fajne i ciekawe przystawki - przekąski :) (71 odpowiedzi)

Mój mąż ma za tydzień urodziny, ze wzgledu że mam małe dziecko potrzebuje szybkich i ciekaweych...

okulista dziecięcy pilne (20 odpowiedzi)

gdzie mogę udać się z dzieckiem z 8 latkiem do okulisty , potrzebuje bardzo dobrego- młody ma...

do góry