Widok

Wyprawka na Zaspę

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Macie może listę? Nie mogę znaleźć na stronie szpitala.
I poproszę jeszcze uwagi tzw. z doświadczenia ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lista jest na stronie szpitala im. Kopernika (też Copernicus, jak Zaspa):
https://copernicus.gda.pl/oferta/szpital-im-mikolaja-kopernika-1/oddzial-ginekologiczno-polozniczy
zakładka "pomocnik pacjenta"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

...a z własnych doświadczeń, jak już kiedyś pisałam na forum:

"Oprócz rzeczy oczywistych na porodówkę warto zabrać:
- kubek, sztućce,
- kilka butelek wody mineralnej (jeść dają 3 razy dziennie ale bez picia; ostatni posiłek o 17.00),
- płócienna torba z długimi uszami - przyda się do zapakowania wszystkiego do łazienki,
- własny laktator (są dostępne oddziałowe sprzęty, ale trzeba się czasami naczekać),
- papier toaletowy był, ale warto zabrać kilka paczek chusteczek higienicznych i ręczniki papierowe (po porodzie każda wizyta w toalecie będzie kończyła się konkretnym myciem a ręcznik może nie nadążać schnąć). Podpaski poporodowe były, podkłady na łóżko i przewijak też.
- telefon i ładowarka,
- warto mieć gdzieś spisane: nazwisko i telefon do położnej oraz dokładny adres placówki gdzie dziecko będzie chodzić do pediatry - szpital będzie tam wysyłać pocztą karty szczepień."

Szczęśliwego rozwiązania :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Serdecznie Ci dziękuję :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zgadzam się z też mamą, bardzo dobrą listę podała. Co do papieru toaletowego to polecam swój, bo tam jest taki szary najgorszego sortu. Ale za dużo rzeczy też nie ma co brać, bo na salach jest bardzo mało miejsca. Polecam też bidon z wodą na przykład taki ze słomką na poród. Ja piłam prawie co drugi skurcz - tak mi schło gardle od gazu. I warto mieć... kółko dla dzieci takie do wody, bo po porodzie ciężko jest siedzieć...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Co na parapetówkę ... (57 odpowiedzi)

gdy ludzie mają już wyposażenie z poprzedniego mieszkania :( do 150zł bubububbb

Wakacje z dziećmi (111 odpowiedzi)

nie mamy pomysłu na tegoroczne wakacje z dziećmi 5,5 lat i 3 lata byliśmy w zakopanym i...

Piesek interaktywny-warto? (15 odpowiedzi)

Synek sobie zażyczył od Mikołaja,ale nie wiem czy warto. Taki jak on chce kosztuje 150zł,czy jest...

do góry