Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
uchwyt dla dziecka wątek zamknięty Jak się sprzedaje, części i prowadzi serwis , to trzeba mieć czas dla...
~W. Sobczak
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2012

Lekko rozczarowuje wątek zamknięty Sklep w bardzo fajnym miejscu. Spory wybor rowerow i dodatkowego sprzetu....
~Tomek
4

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 lipca 2012

Bardzo dobre wrażenia. wątek zamknięty Byłem tam wczoraj (sobota). Pełno ludzi, ale to było do przewidzenia. Po...
~Jag
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 maja 2011

chyba najlepszy sklep rowerowy w okolicy wątek zamknięty Ostatnio kupiłam tu rower - jestem bardzo zadowolona, w sumie sama nie...
~kacha
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 marca 2012

Świetny sklep wątek zamknięty świetnie doradza we wszystkich dziedzinach sa fachowcy od wyczynuwek jak i od...
~Patrykoski
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 listopada 2010

Karol - opinia wątek zamknięty Sklep ma duży asortyment i to chyba jedyny plus. Ceny wygórowane i UWAGA - na...
~Karol
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 lipca 2011

tak sobie... wątek zamknięty obsługa średnia, maja problem żeby cokolwiek doradzic. Jakośc usługi oceniam...
~gośc
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 lipca 2011

Najbardziej NIEPROFESJONALNE i OLEWAJĄCE podejście do klienta z jakim w życiu się spotkałem. wątek zamknięty Kupiłem tam kiedyś rower, który był po prostu WADLIWY! Co odpowiedzieli...
~PAO
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 czerwca 2011

borise - opinia wątek zamknięty bardzo pozytywnie, doczlapalem sie do nich i od razu przy wejsciu obsluga...
~borise
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 czerwca 2011

Serwis wątek zamknięty Sklep ogólnie nieźle wyposażony, w dobrych cenach mają niektóre cześci......
~Michał
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2011

ZADOWOLENI :) wątek zamknięty Polecamy sklep Wysepka zarowno tym zdecydowanym jak i nie. Sprzedawcy bardzo...
~S i G
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2011

Obsługa, obsługa i jeszcze raz obsługa wątek zamknięty Dobra obsługa to musi być coś, co wyróżnia sklep. W przypadku Wysepki nie...
~z firmy handlowej obok
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 25 marca 2011

Zależy co wątek zamknięty Ogólnie jako sklep z częściami,motorami,skuterami itp polecam.Ale co do...
~:*&@$!
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 marca 2011

Niefachowa sprzedaż porysowanego szmelcu. wątek zamknięty Ponieważ chciałem kupić sobie nowy rower i znajomy polecił mi ten sklep...
~Marcian
4

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2009

Świetna obsluga wątek zamknięty Świetna obsługa w dziale skuterowym.. nawet jak ktoś jest początkujący to...
~Łukasz Unterschuetz
3

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 13 października 2008

Polecam Wysepkę wątek zamknięty Nie jestem znawcą roweru, raczej zwykłym użytkownikiem. Rok temu znalazłam...
~Aleksandra
5

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2010

Nie polecam wątek zamknięty Obsługa sklepu a szczególnie facet z wąsem traktują ludzi od niechcenia....
~Kris
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 20 lipca 2010

Nie ma to jak fachowa ocena wątek zamknięty Pojechałem do serwisu z uszkodzonym tylnym kołem (całe do wymiany) ale...
~Barney
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 lipca 2010

Jak dla mnie OK wątek zamknięty Polecam sklep Sprzedawca pomógł wybrać rowery dla żony i dzieci....
~Conan
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 16 lipca 2010

"Pan ogląda, czy kupuje?" wątek zamknięty Godzina 18.30, kupujących w sklepie już niewiele w stosunku do tego co dzieje...
~Krzysiek
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 27 czerwca 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
97

postów

48

wątków

do góry