Widok

Wywoływanie porodu wojewódzki

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Czy ktoś miał ostanio wywoływany poród w szpitalu wojewódzkim w Gdańsku? Mam skierowanie od ginekologa by jutro się wstawić w szpitalu. Tydzień po terminie, niedoczynność tarczycy, makrosomia płodu. Czy jeśli przyjmą mnie jutro to zaczna coś działać czy pierw robia jakieś badania itp.?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja miałam wywoływany poród na Zaspie trzy lata temu, też byłam tydzień po terminie. Zrobili mi usg na izbie, potem wzięli na porodówkę i podali oksytocynę, nie podziałała i położyli mnie na patologię. Następnego dnia znowu podali oksytocynę dostałam skurczy, ale były problemy i skończyło się na CC.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tez miałam wywoływany poród na zaspie w lutym tego roku . Najpierw podpięli mnie do ktg potem było badanie przez lekarza i umieścili na sali porodowej. I po 11 godzinach urodziła mi się córa :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja miałam skierowanie do szpitala po terminie tydzień i właśnie poszłam do Wojewódzkiego, ale było to 3 lata temu i bez żadnych innych powikłań. To zbadali i kazali przyjść za tydzień to już przyjmą na odział lub oczywiście jak się wcześniej poród zacznie. Nie zaczął się. Wróciliśmy po tygodniu, czyli minęły już 2 tyg od terminu, i przyjęli na patologię bez żadnego problemu. Tam już wiedzieli jak podejść do tematu i o 2 przenieśli mnie na porodówkę. Po 4 już synek był z nami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem od wczoraj w wojewódzkim na patologi już. Wczoraj nie robili nic. Dziś wzięli na próbę oxy, która nic nie dała. Następna próba w niedzielę. Jak się nic nie uda to w poniedziałek balonik. Także trochę to trwa :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

czy jechać w 8 m.ciąży na majówkę ?? (28 odpowiedzi)

mam do Was pytanie...czy byście pojechały w 8 m.ciąży na majówkę nad jezioro?

Dobry laryngolog dziecięcy (28 odpowiedzi)

Szukam dobrego laryngologa najlepiej prywatnie dla córki chodzi o leczenie przerosnietego...

bol glowy w ciazy (25 odpowiedzi)

co stosujecie na bol glowy w ciazy??wiem,ze nie mozna brac zadnych tabletek przeciwbolowych...

do góry