Widok

Wywoływanie porodu wojewódzki

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Czy ktoś miał ostanio wywoływany poród w szpitalu wojewódzkim w Gdańsku? Mam skierowanie od ginekologa by jutro się wstawić w szpitalu. Tydzień po terminie, niedoczynność tarczycy, makrosomia płodu. Czy jeśli przyjmą mnie jutro to zaczna coś działać czy pierw robia jakieś badania itp.?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja miałam wywoływany poród na Zaspie trzy lata temu, też byłam tydzień po terminie. Zrobili mi usg na izbie, potem wzięli na porodówkę i podali oksytocynę, nie podziałała i położyli mnie na patologię. Następnego dnia znowu podali oksytocynę dostałam skurczy, ale były problemy i skończyło się na CC.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tez miałam wywoływany poród na zaspie w lutym tego roku . Najpierw podpięli mnie do ktg potem było badanie przez lekarza i umieścili na sali porodowej. I po 11 godzinach urodziła mi się córa :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja miałam skierowanie do szpitala po terminie tydzień i właśnie poszłam do Wojewódzkiego, ale było to 3 lata temu i bez żadnych innych powikłań. To zbadali i kazali przyjść za tydzień to już przyjmą na odział lub oczywiście jak się wcześniej poród zacznie. Nie zaczął się. Wróciliśmy po tygodniu, czyli minęły już 2 tyg od terminu, i przyjęli na patologię bez żadnego problemu. Tam już wiedzieli jak podejść do tematu i o 2 przenieśli mnie na porodówkę. Po 4 już synek był z nami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem od wczoraj w wojewódzkim na patologi już. Wczoraj nie robili nic. Dziś wzięli na próbę oxy, która nic nie dała. Następna próba w niedzielę. Jak się nic nie uda to w poniedziałek balonik. Także trochę to trwa :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

jak się przygotować do testów na prawo jazdy? (25 odpowiedzi)

Witam Za 10 dni mam egzamin na prawo jazdy. Mam pytanie odnośnie testów. Jak sie uczyłyście? Jak...

Gdzie w trójmieście biżuteria Colibra? (19 odpowiedzi)

jak w temacie.

Co w pracy po urlopie macierzyńskim? (17 odpowiedzi)

Witam, może któraś z Was mi powie co wg przepisów może pracodawca. 2 lipca kończy mi się urlop...

do góry