Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
ZARZĄDZANIE 2013 wątek zamknięty heja, czy wybiera się ktoś na zarządzanie w tym roku? :)
~xyz
5

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2013

Administracja zaoczna wątek zamknięty Witajcie, Szukam informacji - opinii nt. zaocznej administracji na tej...
~Panna M.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 lipca 2013

wsz gdańsk kosmetologia zaoczne ! wątek zamknięty Szukam osob ktore wybieraja sie na wsz w gdansku na podany w watku kierunek-...
~angela
39

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2012

Uczelnia 500 złotych wątek zamknięty Za przyjęcie na studia 500 zł, przy rozłożeniu czesnego na raty miesięcznie...
~Adam
5

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 czerwca 2011

Administracja niestacjonarna - semestr letni r. akad. 2012/2013. wątek zamknięty Witam serdecznie :) Niedawno zapisałam się na administrację niestacjonarną...
Indya
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 lutego 2013

zarządzanie wątek zamknięty Witam Chciałabym studiować w WSZ zarządzanie kierunek zarządzanie zasobami...
~kar
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 lutego 2013

kosmetologia dzienne? wątek zamknięty na forum przewazaja osoby ktore ida na kosmetologie zaocznie ,moze siedzi...
~ola
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 września 2012

wf na zaocznych?? wątek zamknięty Ostatnio przeglądałam ich strone i ku mojemu zdziwieniu na wszystkich...
~Moniq
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 września 2012

jaka wybrac szkole AWF czy WSZ o kierunku fizoterapia ? wątek zamknięty cześć mam na imie karolina i mam w planach studiowac fizoterapie czy ktoś mi...
~karolaa
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 maja 2012

Wsz wątek zamknięty Student, się dla nich nie liczy, liczy się czesne, o terminach egzaminów...
~barnaba
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 lutego 2012

dla chcącego nic trudnego wątek zamknięty Szkoła może i wymagająca, ale wystarczy się troszkę przyłożyć i na prawdę...
~Barxon
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 lipca 2009

Polecam wątek zamknięty Polecam studiowanie w wsz:) jestem na 3cim roku fizjoterapii, wykładowcy...
~Mała
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 października 2011

było super :) wątek zamknięty Co tu dużo mówić - nie mam ani jednego złego słowa do powiedzenia na temat...
~Karolina
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 lipca 2011

stypendia wsz wątek zamknięty czy ktos korzystal ze stypendiow socjalnych? jak to wyglada w wsz?
~Patt
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 czerwca 2011

fantastyczne 3 lata wątek zamknięty Tak jak w nagłówku - fantastyczne 3 lata. Super ludzie, z którymi...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 marca 2011

... wątek zamknięty Nie byłam przekonana do tej szkoły, ale wybrałabym ją gdyby nie podejście...
~Ala
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 lutego 2011

Kasa kasa kasa..... wątek zamknięty dla nich student to nic innego jak chodzące czesne.... nie wspomnę juz o...
~Absolewntka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 26 stycznia 2011

wrazenia po 1sem... wątek zamknięty Opinia wyrazona przez studenta z perspektywy 4-ech m-cy: Podtrzymuje...
~k
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 stycznia 2009

wsz wątek zamknięty jak narazie jestem zadowolony
~.....
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 26 września 2010

student - opinia wątek zamknięty za: wykładowcy, głównie z ug i pg, w 80% bdb. biblioteka - obszerna, dużo...
~student
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 17 listopada 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
226

postów

89

wątków

do góry