Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
pozory zmyliły po raz kolejny wątek zamknięty pierwsze 2 lata na kier. Informatyka były nawet ambitne, bardzo dobra szkoła...
~zbulwersowana istota
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 24 września 2010

przyszły, niedoszły - opinia wątek zamknięty Zachęcona atrakcyjnym kierunkiem pozwoliłam sobie zasięgnąć języka u zródeł....
~przyszły, niedoszły
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 września 2010

jest ok wątek zamknięty Jak w każdej szkole część nauczycieli chce coś przekazać i czegoś nauczyć,...
~oscar
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 czerwca 2010

czy warto studiowac na wsb w gdansku wątek zamknięty Witam!Chce studiowac zarzadzanie zaocznie. waham sie czy zaczac na wsb,...
~tom
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 27 października 2009

Polecam! wątek zamknięty Jako absolwentka WSZ gorąco polecam. Przede wszystkim szkoła ma własną...
~Olka
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 10 lipca 2009

co lepsze wsb czy wsz, zarzadzanie wątek zamknięty witam. waham sie nad tymi dwoma szkolami. poprosze opinie studentow najlepiej...
~tomtom
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 27 października 2009

porządna uczelnia :) wątek zamknięty Spędziłam w WSZ 3,5 roku, w tej chwili kontynuuję naukę na innej uczelni,...
~absolwentka - socjolog :)
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 24 października 2009

dobra uczelnia wątek zamknięty Studiowałem stacjonarną administrację i jestem bardzo zadowolony z mojego...
~Jakub
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 17 lipca 2009

nie polecam wątek zamknięty szkoła idzie na ilość ściąganej kasy a w zamian studentowi pokazują środkowy...
~byle do dyplomu
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 3 czerwca 2009

Szkoła nastawiona na zysk wątek zamknięty Pomimo bardzo wysokiego czesnego w szkole brak nawet klimatyzacj!a student...
~student III roku
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 7 czerwca 2009

ania - opinia wątek zamknięty swietna szkola:))
~ania
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2008

NIESTETY wątek zamknięty Niestey coraz gorzej na tej Uczelni. Dobrzy wykładowcy odchodzą np. dr...
~student
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2008

Czas trwania zajec wątek zamknięty Tragedia po prostu niespotykana na zadnej innej uczelni wyzszej tu zajecia...
~Student
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 15 grudnia 2007

Mieszane uczucia wątek zamknięty Moze zaczne od tych lepszych cech. Budynek jest nowy i czysty, wykladowcy sa...
~nadawca
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 10 grudnia 2007

wyższa szkola zaciemniania wątek zamknięty Kólko (czyli recepcja ) jak do tej pory ani razu nie udzieliła mi zadnej...
~student
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 24 listopada 2007

Polecam,,, wątek zamknięty szkoła prywatna, ale swietne warunki studiowania, dobrzey wykłądowcy i spore...
~Ola
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 7 października 2007

MAŁO SIĘ ZMIENIŁO wątek zamknięty Szkoła poszła w tym roku trybem "ważna jest ilość, a nie jakość". Przedmiotów...
~STUDENT OBSERWATOR
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 3 października 2007

Dot sciagania kasy itd wątek zamknięty Ciagna kase ile moga!czytajcie dokladnie regulamin bo o mnie po 2 latach...
~ajta
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2007

Hanka - opinia wątek zamknięty Mam zamiar wybrać się na tą uczelnię, niestety jestem do tyłu z j. obcego....
~Hanka
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2007

WF wątek zamknięty mam pytanko, wlasnie wybieram sie na ta uczelnie od pazdziernika na...
~monika
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
226

postów

89

wątków

do góry