Widok

Wzgórze Turzycowe

Wzgórze Turzycowe Temat dostępny też na forum:
Wzgórze Turzycowe powstanie w jednej z najintensywniej rozwijających się dzielnic Gdańska. Komunikacja tego rejonu z centrum jest coraz lepsza, a niewielka odległość od obwodnicy ułatwia dojazd do Gdyni czy wyjazd na autostradę. Osiedle położone będzie na niewielkim wzgórzu, co ma zapewnić apartamentom lepsze nasłonecznienie .

W ramach inwestycji powstanie docelowo 11 rozmieszczonych ...
przeczytaj więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Smrod bedzie taki ze szkoda gadac

maski powinni dawac w prezencie
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 25

Przeciwnik kompostu

Przynajmniej do wysypiska śmieci będzie niedaleko... Oczywiście zaraz trole odpowiedzą co my tutaj wypisujemy. Sprawdźcie sami tamte okolice, zwłaszcza po intensywnych opadach i w czasie wichór. Aromat niezapomniany, Hugo Boss to przy tym flakon. Zajmijcie się najpierw likwidacją tego wysypiska śmieci a potem budujcie mieszkania w tamtej okolicy. Ludzi naciągacie sprzedając im bajki za promocyjne ceny. Ilu z was ma mieszkanie na Szadółkach i jest zadowolonych po mieszkaniu tam co najmniej 5 lat? Powiedzcie o korkach przy wjeździe od strony Łostowic (nie z obwodnicy) - tylko jeden pas ruchu w daną stronę i nie widzę tam raczej możliwości na poszerzenie drogi. W planach wizualizacyjnych jest pętla tramwajowa - wszystko ładnie wygląda na papierze, bo on wszystko przyjmie. Pojedźcie i zobaczcie jak wygląda szerokość ulic, po których miałyby jeździć tramwaje. Bardziej realny jest transport na dronach "na trasie planowanej linii tramwajowej". Do tego 2 przedszkola a budynków w tym rejonie kilkanaście (najlepiej sprawdźcie osobiście).
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

proszę najpierw rozeznać się w terenie.... Nie jest tak źle jak piszecie, najgorzej mają tereny obok Agata Meble. Dalej nie ma zapachów. No oczywiście jak zawieje lub jest wirura to i śmierdzi w centrum Gdańska... Po drugie wysypisko stara się o spalarnie.. warto o tym poczytać i się dowiedzieć... Korki> no cóż te miejsce to największa sypialnia Gdańska, która jeszcze się rozbudowuje... A morena nie stoi w korkach.???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Co z firmą i osiedlem?

To osiedle w ogóle powstanie czy nie? Firma Baltic Developments w Google podaje adres... Al. Grunwaldzka 102 (tam gdzie są banki). Sama firma nie ma żadnej strony ani adresu e-mail. Wydaje mi się, że budowa już nigdy nie ruszy. Obym się mylił.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moze firma da jakis namiar...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rębowo

Osiedle Fotoplastykon (1736 odpowiedzi)

Osiedle powstanie w rozwijającej się południowej dzielnicy Gdańska – Rębowie, w spokojnej i...

Osiedle Hiszpańskie - opinie i oceny (644 odpowiedzi)

Osiedle Hiszpańskie powstaje w południowej części Gdańska, pomiędzy potokami Kozackim i Oruńskim....

Osiedle Jabłoniowa - opinie i oceny (24 odpowiedzi)

Rębowo to dzielnica Gdańska, która podlega w ostatnich latach intensywnej rozbudowie - zarówno w...

do góry