Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam wątek zamknięty Chodzę do tej szkoły trzeci rok i bardzo mi się podoba. Nie zgodzę się z...
~maka11
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 marca 2012

Atomówka - opinia wątek zamknięty Gdy chodziłam do podstawówki marzyłam o dostaniu się do dobrej szkoły....
~Atomówka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 października 2011

Nie polecam.!!!Poziom nauczania niektórych przedmiotów jest bardzo wysoki. wątek zamknięty Niestety są też takie dziedziny w których przydało by się jeszcze wiele...
~Uczeń który zrezygnował z nauki
7

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 24 października 2009

Polecam wątek zamknięty Chodzę do jedynki drugi rok. Szkoła spełniła moje oczekiwania. Bardzo dziwią...
~Roby
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 grudnia 2010

? wątek zamknięty Wszystko niby dobrze, pomijając wredotę u uczniów oraz niemiłe szatniarki.
~Anonim
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 listopada 2010

Nie kłamcie. wątek zamknięty Powiem jedno.Chodze do tej szkoły już 10dni. i jest fajnie.
~Uczennica gim nr 1
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 września 2010

?? wątek zamknięty Mnie także dziwią te wszystkie negatywne opinie o tej szkole.Zdecydowana...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 26 września 2010

. wątek zamknięty Teraz kończę gimnazjum, więc mogę w miarę obiektywnie tę szkołę podsumować....
~Vavi
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 maja 2008

zastanów się wątek zamknięty lądujesz w gimnazjum, bo co- rodzice tak chcą. Ta szkoła jest oblegana przez...
~absolwent
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2010

śqietna szkoła dla chcących coś osiągnąć wątek zamknięty To nie szkoła dla przeciętniaków i wymalowanych panienek myślących o tym...
~fanka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2010

Szok wątek zamknięty Dostałem się tam i byłem szczęśliwy bo w końcu dobra szkoła itd, ale to na...
~Michał ;)
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 23 marca 2010

Tak wątek zamknięty Skonczyłem tę szkołe
~Absolwent
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 19 czerwca 2009

raczej nie wątek zamknięty Jestem absolwentką tej szkoły ,aktualnie uczęszcza do niej moja młodsza...
~Maagdalena
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 30 maja 2009

nie polecam@ wątek zamknięty Moim zdaniem szkola jest beznadziejna. Podstawowym bledem w WSO jest to, iż...
~XXXX
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 13 stycznia 2009

uczeń klasy 1 - opinia wątek zamknięty moja opinia jest zgodna z tym jak oceniłem
~uczeń klasy 1
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2008

kiepska szkoła! wątek zamknięty szkoła słaba, przereklamowana, nauczyciele dziwni, niesprawiedliwi, plan...
~anonim
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2008

Co wy mówicie!! wątek zamknięty Powiem tylko tyle szkoła dla mnie wspaniała nawet lepsza niż 17 która ma...
~MatixxD
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 5 września 2007

hrhr wątek zamknięty zgodnie z ocenami ; >
~jamjam
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2007

Nief - opinia wątek zamknięty Szkoła świetna, poziom nauvczania bardzo wysoki nauczyciele super zawsze da...
~Nief
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 12 czerwca 2007

maniek - opinia wątek zamknięty spoko luz zią
~maniek
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 22 maja 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
77

postów

41

wątków

do góry