Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
cukiereczek - opinia wątek zamknięty szkołe wspominam rewelacyjnie!! świtna atmosfera, przesymaptyczni nauczyciele...
~cukiereczek
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 14 stycznia 2008

II klasa wątek zamknięty Patrzac wstecz po I semestrze II klasy mozna powiedziec ze poziom nauczania...
~to ja
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 9 stycznia 2008

do a. wątek zamknięty Nauczyciele tez są ludźmi. I jak możesz to wypowiadaj się w swoim imieniu, a...
~Ala
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 4 stycznia 2008

juz po szkole... wątek zamknięty Ja mogę z perspektywy kilku miesiecy od ukończenia szkoły powiedzieć, że...
~a.
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 19 grudnia 2007

Stronka wątek zamknięty Tylko szkoda, że stronka nie jest odnawiana. Z niecierpliwością czekam na...
~blablak
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 4 grudnia 2007

Mega-szkoła-XXLO wątek zamknięty uczęszczam już drugi rok do tej szkoly i naprawde musze się zgodzić ze...
~uczeń2007
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 9 listopada 2007

ktoś - opinia wątek zamknięty Skończyłam tą szkołę w zeszłym roku i naprawdę ją polecam. Sama nie wiem...
~ktoś
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 29 października 2007

:) wątek zamknięty polecam XX LO, super ludzie, nauczyciele oki no i szefostwo wysmienite :)...
~master
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 18 października 2007

absolwent 2005 wątek zamknięty a 26 października jest zjazd absolwentów... nie moge sie doczekac az zobacze...
~DanieL
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 1 października 2007

Super wątek zamknięty W znakomitej wiekszosci swietni nauczyciele, szczegolnie polecam pana...
~ui
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 10 lipca 2007

Fajna szkoła:) wątek zamknięty Szkoła super - maturka po niej to banałek :p Wysoki poziom matematyki u...
~ja
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 26 czerwca 2007

dawno temu wątek zamknięty właściwie jestem już na 5 roku architektury na PG i wielu moich znajomych...
~ania
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 26 czerwca 2007

Wspaniała szkoła! wątek zamknięty Obecnie studiuję na II roku na PG, ale często wracam do czasów liceum....
~Artur
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 23 czerwca 2007

pytanie wątek zamknięty hej, mam pytanie. chcialbym zlozyc papiery do tej szkoly (konkretnie do...
~freddie
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 20 maja 2007

3 lato minęło... i jeszcze rok... wątek zamknięty Minęły 3 lata nauki w XX LO, minął rok studiów, kończy sie drugi... Ta...
~moro
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 16 maja 2007

m. - opinia wątek zamknięty szkola jest naprawde super, nauczyciele - rewelacja ! wysoki poziom...
~m.
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2007

Nadin - opinia wątek zamknięty Polecam ;]
~Nadin
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2007

Cudo wątek zamknięty Świetna szkola
~Skrzyp
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 15 marca 2007

Krzysiek - opinia wątek zamknięty Jaki jest próg w tym roku do matematyczno-fizycznej??
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 3 marca 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
86

postów

59

wątków

do góry