Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Profesjonalny pedicure wątek zamknięty Zdecydowanie polecam Panią Anetę, która perfekcyjnie zajęła się moimi...
~Kasia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 czerwca 2016

Rewelacja wątek zamknięty Do salonu trafiłam z polecenia kolezanki. Aktualnie jestem po zabiegach...
~Ola
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 grudnia 2014

Zabieg kriolipolizy wątek zamknięty Jestem, a właściwie byłam bardzo sceptycznie nastawiona do zabiegów...
~Gosia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 maja 2016

Yasumi - jak w niebie wątek zamknięty Genialny masaz ! Obsługa fantastyczna
~Karolina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 stycznia 2016

Pedicure hybrydowy i masaż dla kobiet w ciąży wątek zamknięty Bardzo udany prezent od męża :) Jeszcze nigdy hybryda na nogach nie trzymała...
~Kasia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2015

wysoka ocena od stałej klientki :-) wątek zamknięty Serdecznie polecam wszystkim studio Yasumi.Każda moja wizyta kończy się...
~Aga
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 czerwca 2015

thermolifting-rewelacja wątek zamknięty Jestem zachwycona zabiegami falami radiowymi!z kazdym kolejnym zabiegiem...
~Gosia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 lutego 2015

Skuteczne odchudzanie wątek zamknięty W styczniu miałem zabiegi lipolasera i velaslim. Jestem bardzo zadowolony z...
~Rafał
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 lutego 2015

Rozczarowana wątek zamknięty Witam.Korzystałam z zabiegów gabinetu kosmetycznego Yasumi dość często i...
~MK
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 stycznia 2015

Złota maska wątek zamknięty Efekty po tym zabiegu są tak dobre, że nie wyobrażam sobie życie bez tej...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 listopada 2014

Depilacja i Manicure wątek zamknięty Wykonywałam w tym salonie 2 zabiegi. Manicure hybrydowy oraz depilacje...
~maki
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 października 2014

Polecam wszystkim wątek zamknięty Jestem mieszkanką osiedla na którym znajduje się salon i muszę powiedzieć, że...
~Ewa
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 września 2014

Polecam ! wątek zamknięty Odwiedziłam i moge szczerze polecić. Rzeczywiście salon robi duże wrażenie,...
~Anka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 września 2014

Day Spa w Yasuni 29.08.2014 :) wątek zamknięty Z przyjemnością mogę wystawić najlepszą ocenę, zarówno za wykonany zabieg jak...
~Beti
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2014

szczerze polecam wątek zamknięty mialam przyjemnosc skorzystac z zabiegu kriolipolizy w gabinecie Yasumi w...
~magda
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2014

Jak zwykle zadowolona z usług Yasumi :) wątek zamknięty Do Instytutu w Gdansku trafiłam podczas wakacji..salony Yasumi w związku z...
~Aneta
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 lipca 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry