Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Testowa - opinia Bardzo miła obsługa. Czysto i przytulnie. Polecam Panią Marysię, zna się na...
~Testowa
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 lutego 2023

Aneta - opinia wątek zamknięty Masaż super. Masażystka kompetentna - nie rozmawiała i dała na maxa odpocząć....
~Aneta
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 grudnia 2020

Tomek - opinia wątek zamknięty Pełny relaks i efekt widoczny już po jednej wizycie. Polecam
~Tomek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 grudnia 2020

Karolina - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z usług jak i zabiegu rytuału japońskiego, który...
~Karolina
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 grudnia 2019

Aleksandra - opinia wątek zamknięty Po konsultacji miałam wykonywany zabieg złotej maski. Wrażenia bardzo...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 listopada 2019

Magda - opinia wątek zamknięty Pelen profesjonalizm. Az chce sie tam wracac.
~Magda
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 listopada 2019

Marika - opinia wątek zamknięty Korzystałam wielokrotnie z usług i zabiegów w tym salonie. Zawsze bardzo...
~Marika
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 listopada 2019

Mariola - opinia wątek zamknięty Hifu - zabieg osławiony, ale i wart swojej ceny. Efekty zabiegowe wspólmierne...
~Mariola
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 listopada 2019

Marta - opinia wątek zamknięty Korzystaliśmy z mężem z day spa. Wybraliśmy pakiet spa dla dwojga. Było...
~Marta
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 12 listopada 2019

Miła obsługa przystępne ceny wątek zamknięty Wizyta przejazdem bardzo pozytywnie zarówno jeżeli chodzi o klimat jak i...
~Mariola Krasue
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 października 2019

Majka - opinia wątek zamknięty Korzystałam z zabiegu Carbon peel. Jestem bardzo zadowolona z efektów jak i...
~Majka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 sierpnia 2019

Zdecydowanie Polecam wątek zamknięty Witam, do salonu trafiłam bo był najbliżej i nie żałuje. Pani Kasia pomogła...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 października 2018

Godne polecenia wątek zamknięty Witam serdecznie. Do salonu trafilam przez przypadek - strona internetowa,...
~Zadowolona klientka
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 października 2018

Polecam ! wątek zamknięty Polecam salon a konkretniej Panią Ewelinę, która wykonała mi zabieg...
~aneta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 września 2018

Zabieg HIFU wątek zamknięty Wykonalam zabieg hifu u Panstwa i musze przyznac, ze jestem zachwycona jego...
~Maria
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 listopada 2017

Udany prezent :-) wątek zamknięty Otrzymałam zaproszeni od znajomych do tego salonu i muszę powiedzieć, że to...
~Alicja
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 grudnia 2016

kuracja kwasowa wątek zamknięty Bardzo dziękuję Pani Kamili za dobór odpowiednich zabiegów do mojego...
~martyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 listopada 2016

nie polecam wątek zamknięty Jakość wykonania zabiegu przez Panią Anetę na 5. Reszta obsługi łącznie z...
~IRENA
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 listopada 2016

Bardzo pozytywnie wątek zamknięty Podczas urlopu skorzystałam z Państwa usług i jestem bardzo zadowolona,...
~Weronika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 lipca 2016

Fajny salon i wysokiej jakosci zabiegi wątek zamknięty W czerwcu mialam zabieg kriolipolizy nastepnie wykupilam serie zabiegow serie...
~Monika Traczyk
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 lipca 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry