Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Pasażerka - opinia wątek zamknięty Dzień dobry. Chciałam napisać tutaj słowo od Siebie, pochwalić postawę i...
~Pasażerka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 grudnia 2020

Nicole - opinia wątek zamknięty Dzień dobry, W dniu dzisiejszym byłam świadkiem przykrej sytuacji... Pani...
~Nicole
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 czerwca 2020

ASIA - opinia wątek zamknięty Gratuluję pomysłu zlikwidowania lini 212. Autobus 112 jest i będzie...
~ASIA
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 czerwca 2020

MM - opinia wątek zamknięty Do bani są te połączenia, nie ma możliwości przesiadki, jeden pojazd się...
~MM
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 maja 2020

Pasażer lodowki - opinia wątek zamknięty Wnerwia ja mnie te gruchoty co zimne przyjeżdżają 8-ki długa linia a nowszych...
~Pasażer lodowki
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 marca 2020

Natalia - opinia wątek zamknięty Jestem zniesmaczona kierowcami głównie Lini 295 w głowie się nie mieści mój...
~Natalia
2

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 stycznia 2020

Celina - opinia wątek zamknięty Jestem oburzona na jazdę autobusu linii 149 o godz 14.51 przy Szpitalu...
~Celina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 lutego 2020

Kasia - opinia wątek zamknięty Serdeczne podziękowania dla kierowców autobusów, którzy jak widzą...
~Kasia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 lutego 2020

Wojciech - opinia wątek zamknięty Autobus linii N3 przyjeżdża na przystanek Zakopiańska trzy minuty przed...
~Wojciech
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 lutego 2020

Anna - opinia wątek zamknięty Lepiej jeździć rowerem lub chodzić pieszo, chyba bez względu na dystans....
~Anna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 31 stycznia 2020

Roman - opinia wątek zamknięty Dziś jechałem do pracy z ulicy ikara na matarni autobus lini 110 godz 5.05...
~Roman
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 stycznia 2020

Kamila - opinia wątek zamknięty Jadę właśnie linia 12 Migowo, 1170 A, Pani prowadząca bardzo nie miła ,...
~Kamila
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 stycznia 2020

Koleta - opinia wątek zamknięty Chciałabym zgłosić, że kierowcy na linii 111, w kierunku Górek zachodnich,...
~Koleta
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 stycznia 2020

Wiktoria - opinia wątek zamknięty Bardzo fajny kierowca, widział ze biegnę na autobus. Zaczekał na przystanku...
~Wiktoria
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 stycznia 2020

Monika - opinia wątek zamknięty Chciałbym pochwalić i przekazać serdeczności Panu Kierowcy (nr 5037)...
~Monika
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 stycznia 2020

Patrycja - opinia wątek zamknięty Przesympatyczny Pan kierowca! Linia 162,nr kierowcy 6259.
~Patrycja
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 stycznia 2020

ŁG - opinia wątek zamknięty Bardzo dziękuję za dzisiejszą pomoc w zlokalizowaniu i odnalezieniu "ważnego...
~ŁG
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 12 grudnia 2019

A.J - opinia wątek zamknięty Kierowca autobusu numer 6091 linii 113 kierunek gościnna odmówił sprzedaży...
~A.J
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 grudnia 2019

M.Klosowska - opinia wątek zamknięty Jestescie bardzo nedzna firma transp.widac to po lursowaniu 213 ktory jest...
~M.Klosowska
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 grudnia 2019

Bartosz - opinia wątek zamknięty Prowadzący pojazd o nr. 3182 nie umiejętnie prowadzi pojazd, podczas...
~Bartosz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 grudnia 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
799

postów

477

wątków

do góry