ZUS Inspektorat w Gdyni

ZUS

Gdynia, Władysława IV 24

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
składanie wniosku wątek zamknięty pani o ciemnych włosach z boku podciętych przemiła w rozmowie ze mną i żoną....
~chełchowski stanisław
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 października 2018

Zasiłek chorobowyb wątek zamknięty Od 21 marca 2018 roku przebywam na zwolnieniu lekarskim , do dnia...
~Beata
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 maja 2018

Najwyższe oceny za pracę dla Pani Kariny Ławcewicz wątek zamknięty Dzisiaj, 5 września 2017 roku, miałam ogromną przyjemność złożyć wniosek o...
~Elżbieta Urbaniak
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 września 2017

24. 12. dniem wolnym od pracy!!! wątek zamknięty właśnie się dowiedziałam, że 24. 12 jest dniem wolnym od pracy. uprzejmie...
~Danuta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 grudnia 2015

Generujące zadłużenie guano kradnące nasze pieniądze wątek zamknięty Nie wiem czy jest jeszcze ktoś kto wierzy w ten bełkot z wiejskiej mówiący o...
~ja
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 października 2015

Dot. mojej oceny wątek zamknięty Kilka dni temu opisałem swoja wizytę w gdyńskim ZUS-e . Nie została nigdzie...
~Bohdan
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 października 2012

co sie dzieje ? wątek zamknięty Moja emerytura się zmniejsza. XI 2010 - 2.443,44 ...XII, I, II 2011 -...
~Jasielski
4

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 marca 2011

W ogóle nie można się dodzwonić wątek zamknięty Automat w kółko powtarza: "Proszę wybrać temat rozmowy". Po wciśnięciu "3"...
~Leszek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 lipca 2012

Porażka wątek zamknięty Jestem przedsiebiorcą złożenie dokumentów w dniu 07.10.2011 zajęło mi 1...
~Kasia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 października 2011

MASAKRA: ZUS!!! wątek zamknięty Osoba z mojej rodziny dostała "piękny" prezent na swoje urodziny- odmowa...
~oburzony obywatel
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 września 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry