Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Zepsute okno - naprawa od ręki! wątek zamknięty Zepsuł się mechanizm w oknie PCV. Wystarczył jeden telefon, w zasadzie...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 listopada 2018

Sprawna usługa, profesjonalna wątek zamknięty Bardzo szybka naprawa, sprawnie i profesjonalnie. Polecam, rzetelny fachowiec
~Jacek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 października 2018

Błyskawicznie i fachowo wątek zamknięty Zepsute okno, telefon w sobotę, 2 godz później ekipa na miejscu. Naprawa...
~Wòjk
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 września 2018

Polecam wątek zamknięty Zadzwoniłam w piątek późnym popołudniem i w sobotę rano miałam usługę wymiany...
~Żaneta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 lutego 2018

Wymiana szyb zespolonych, regulacja i uszczelki w kamienicy. wątek zamknięty Wymienialiśmy szyby zespolone w łącznie 4 bardzo dużych oknach, do tego...
~Dawid
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 grudnia 2017

Niepoważna firma wątek zamknięty Chciałem wymienić uszczelki i wyregulować okna w mieszkaniu. Wziąłem poprawkę...
~oszukany
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 października 2016

nieszczelne drzwi balkonowe wątek zamknięty Bardzo miła i fachowa obsługa. Szybka naprawa wypaczonego okna. Nieszczelność...
~magda k.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 października 2016

naprawa drzwi balkonowych wątek zamknięty Bardzo polecam, profesjonalny i kompetentny serwis. Pan Marek wymienił...
~Wiesław Sosnowski
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 września 2016

Polecam!!! wątek zamknięty Pan przybył do mnie tego samego dnia w którym zadzwoniłam. Nieco sie spoźnił...
~Edyta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 lipca 2016

Serdecznie dziękuję wątek zamknięty Po godz. 22 zamykałam okno, które tak się zablokowało, że klamką nie mogłam...
~Pola
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2016

Firma godna polecenia wątek zamknięty Szybka i fachowa obsługa, jasno wytłumaczone co, za ile i dlaczego :) Liczę,...
~klient
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 stycznia 2016

Firma godna polecenia: wątek zamknięty Firma wymieniała mi uszczelki okienne w całym mieszkaniu oraz regulowała okna...
~Kasia
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 października 2014

renowacja okien wątek zamknięty Polecam Pana Jarosława, wykonanie renowacji okien drewnianych poszło bardzo...
~dawid a
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 stycznia 2014

Polecam i ja wątek zamknięty Polecam. Nie zastanawiałem się długo nad zleceniem pracy firmie Pana Kołacza....
~Paciułek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 listopada 2013

Renowacja okien wątek zamknięty Zakład zajął się renowacją moich okien, były ponadto bardzo nieszczelne....
~Edward
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 marca 2013

okna wątek zamknięty Panowie zajęli się u mnie renowacj ą okien i mogę przyznać, że wywiązali się...
~junek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 lutego 2013

Zakład Usług wątek zamknięty Fajna firma, korzystałam z ich usług i jestem dumna z ich pracy, wszystko...
~Anita
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 lutego 2013

Kołacz Jarosław Naprawa i uszczelnianie okien i drzwi wątek zamknięty Pan Kołacz Jarosław to rzetelny fachowiec . Naprawil i uszczelnił solidnie...
~grazyna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 stycznia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry