Widok

Zabójcze 11 minut dla gdańskich szczypiornistów

Wybrzeże nie wytrzymało naporu Gwardii Temat dostępny też na forum:
Opinie do artykułu: Zabójcze 11 minut dla gdańskich szczypiornistów.

Ostatni mecz 23. kolejki Superligi szczypiornistów pomiędzy Wybrzeżem i Gwardią Opole był wyrównany poza 11 minutami drugiej połowy. W nich gdańszczanie pozwolili rywalom na serię 10:0. Ta okazała się zabójcza dla nich w kontekście całego meczu, który przegrali 24:33 (13:15).

WYBRZEŻE: Chmieliński, Pieńczewski - Niewrzawa 8, Prymlewicz 4, Kondratiuk 3, Rogulski 3, Wróbel 2, Sulej 1, Kornecki 1, Abram 1, Podobas 1, Skwierawski

Gwardia: Malcher, Zembrzycki - Mokrzki 6, ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jak zobaczyłem wynik tego meczu to oniemiałem ten zespól to szopenfredziarze a styl gry to ostatnio dziadostwo juz ze Stala grali padake ale mecz z Opolem przebił wszystko jak tak dalej będą grać to o play off będą we snie a nie na jawie.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 14

Trafny tytul

Kontuzje, krotsza lawka i slabsze warunki fizyczne zrobily swoje. Do grona kontuzjowanych dilaczyll Kostrzewa, nie w pelni sil byl Oliveira i chyba nawer nie wszedl. Wybrzeze zagralo mecz praktycznie w 9 lacznie z 2 bramkarzami, to czego wymagamy? Mozna by bylo grac o zwyciestwo ale do tego potrzebna jest min. 14-tka zdrowych w pelni przygotowanych zawodnikow! Ciezki sezon i krotki okres przygotowawczy robia swoje. Cudow nie ma.
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szkoda:(

Ale w niedzielę musimy wygrać!
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 4

Wynik nie oddaje gry

Przegrana w tym meczu ,to wydaje się być dłuższa analiza dla trenerów . W 10minut straciliśmy 9 bramek nic nie rzucając . JAK TO MOŻLIWE? Kto wie niech odpowie .
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chętnie odpowiem

Zmiana systemu obrony jest po to żeby zaskoczyć przeciwnika i utrudnić mu granie przećwiczonych zagrań. Wybrzeże zmieniło obronę na 5:1 i nawet chwilami 5+1 co miało spowodować określony cel. Spowodowało przez kilka minut. Potem przeciwnik zdobywał bramki seriami. Co na to trenerzy??? odpowiedź jest zawarta w wyniku spotkania. Może nie wychodzić gra w ataku, może dobrze bronić bramkarz przeciwnika, ale nie ma to wpływu na obronę. Nie widzę powodu żeby tracić10 bramek. Jak Wybrzeże broniło 6:0 agresywnie to wynik był bardzo zbliżony. Zmiana obrony i brak reakcji trenerów na słabą skuteczność tego systemu. Nic dodać nic ująć.

Taki los

Na wynik tego meczu należy spojrzeć poprzez potencjał jaki w wyniku kontuzji obecnie prezentuje Wybrzeze . Z pierwszej szóstki zawodników w polu nie grali :Bednarek, Kostrzewa i Oliveira - 50% zespołu. Dodatkowo kontuzjowani są Papaj i Salacz - zawodnicy stanowiący o sile tego zespołu. Zmiennicy, pomimo dużego zaangażowania i serca do walki mają ograniczona wydolność i w pewnym momencie odcina "prąd". Sił starczyło do 45 minuty. Zespół Gwardii wystąpił w pełnym składzie a dodatkowo bardzo bobrze bronił Marchel. No i stało się. Znając zawodników wiem że będą szukali zwycięstwa w każdym następnym meczu, a dotychczasowe wyniki są miłym zaskoczeniem. Powodzenia.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2

Walczyć Wybrzeże!

To sport, mecz zawsze może nie wyjść. Wyciągnąć wnioski i iść naprzód. Pomorze musi być silne w handballa.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1

rzetelność

Chrobry wygrał dwa razy z Wybrzeżem, więc przy równej liczbie punktów powinien być wyżej w tabeli.