Widok

Zaczynają się problemy przez opóźnienie.

Osiedle Fotoplastykon Jasień Temat dostępny też na forum:
Wiatam wszystkich. Niestety powoli zaczynają się problemy z opóźnieniem. Kupiłem mieszkanie w budynku B1 i do tej pory wszystko przebiegało sprawnie. Był kontakt z osobą sprzedająca mi mieszkanie i biurem obsługi klienta. Problem zacząć się w momencie złożenia papierów w banku o wypłatę dla dewelopera kolejnej transzy z kredytu. Została ona odrzucona przez analityka. I poproszono mnie o dokładny harmonogram prac budowlanych(wg. dat.) od dnia złożenia wniosku. Ale tak jak ktoś wspomniał wyżej nigdzie w dokumentach nie można tego z znaleźć. Zacząłem się kontaktować w tym celu z Polnordem. Oczywiście po wielu próbach dodzwonienia się do osoby sprzedającej mieszkanie w końcu się udało i usłyszałem że nie posiada ona takich informacji i nie może mi pomóc po czym po prostu się rozłączyła. Telefony w boku Polnordu to chyba jakaś fikcja gdyż ciągle jestem przełączany do innego działu gdzie nikt nie zna takich informacji. Teraz czekam na odpowiedź na maila w tej sprawie. Jak tylko otrzymam taki harmonogram udostępnienie go tutaj. Wypłata transzy ma nastąpić do 15.08 ciekawe co będzie jak do tej pory nie uzyskamy potrzebnych informacji a Polnord nie otrzyma swoich pieniędzy na czas. Szczerze to wszystko zaczyna coraz bardziej człowieka denerwować bo w mieszkanie zainwestowałem wszystkie oszczędności aby uciec z wynajmu jak najszybciej. A z drugiej strony nie płaci wygórowanych cen. Jeszcze mam nadzieję że nie będę żałować swojej decyzji.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
też mam wypłatę transzy na 15.08 a z racji opóźnień fotoinspekcja nie przeszła bank wyśle za 2 tygodnie ponownie i wtedy zobaczymy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A w jakim banku jeśli można zapytać? U mnie Eurobank i Fotoinspekcja przeszła bez zarzutu. Tylko Analityk gdzieś dopatrzył się informacji że jest opuznienie i zarządał szczegółowego harmonogramu prac w celu wyjaśnienia sytuacji.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Eurobank, osobiście informowałam o opóźnieniu, ale podjeliśmy próbę fotoinspekcji i w komentarzu bank dostał odpowiedź że ponownie wyślą za 2 tygodnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
budynkek b3
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Właśnie otrzymałem aktualny harmonogram prac w budynku B1 już po przejściu prac przez Polnord Constructions. Wypisze etapy które pozostały do wykonania.

ETAP 5 - Stan surowy otwarty z pokryciem dachu 30.09.2018
ETAP 6 - Stan surowy zamknięty z montażem stolarki okiennej oraz elewacji 30.10.2018
ETAP 7 - Zakończenie robót budowlanych (wpis kierownika budowy do dziennika budowy) Zgodnie z umową deweloperska 30.10.2018 Aktualnie szacunkowo 30.11.2018
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
skąd harmonogram ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Udało mi się zdobyć z bezpośrednio z siedziby polnordu w Gdyni.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki za informację :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry