Zagroda Rybacka

Bary Catering

Gdańsk, Miła 14

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam najlepszy smażony dorsz!!!! wątek zamknięty Knajpa warta polecenia bardzo dobre jedzonko miła atmosfera i bardzo dobra...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2016

Najlepsza rybka na całym wybrzeżu . wątek zamknięty Jedzonko przepyszne . Dorsz i pstrąg pierwsza klasa ! Do tego opiekane...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2016

Ola - opinia wątek zamknięty Słyszałam dużo pochlebnych opinii na temat Zagrody Rybackiej, dlatego w końcu...
~Ola
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2016

Polecam. wątek zamknięty Wspaniałe miejsce. Jedzenie świeże i smaczne. Lokal z ciekawym wystrojem....
~Gosia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2016

Jak na Rybkę w Gdańsku to tylko do Zagrody Rybackiej wątek zamknięty Ten lokal określa kilka pojedynczych wyrazów. Pysznie, świeżo, niedrogo,...
~Monia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 stycznia 2016

Organizacja Urodzin wątek zamknięty Dziękuję za wspaniałą organizację urodzin , pełny profesjonalizm i obsługa,...
~bożena
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 stycznia 2016

Smakowicie wątek zamknięty Polecam każdemu. Rozsądne ceny, smakowite jedzonko i bardzo sympatyczna...
~Jakub
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 stycznia 2016

Bajka! wątek zamknięty Wybrałam się na obiad z rodziną do Zagrody Rybckiej, filet z dorsza i filet z...
~Helga
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 stycznia 2016

Jeśli Trójmiasto, to tylko Zagroda Rybacka! wątek zamknięty Przepyszna rybka, przyjemna atmosfera w lokalu, przemiła obsługa! Idealne...
~Dayana
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 stycznia 2016

Najlepszy filet z dorsza jaki jadłem !!! wątek zamknięty Zjadłem z żona przepysznego fileta z dorsz na maśle czosnkowym , do tego zupa...
~Jacek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 stycznia 2016

Pyszna rybka!! wątek zamknięty Polecam zagrode rybacką, fajny lokal! pyszna rybka!!! miła obsługa!! warto...
~Larysa Zysko
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 grudnia 2015

UWIELBIAM RYBĘ W ZAGRODZIE RYBACKIEJ wątek zamknięty Powiem tak: jestem mieszkańcem 3miasta i spróbowałam lokalnie i nie tylko...
~Paweł
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 czerwca 2014

Bardzo miły woeczor wątek zamknięty Wszystko nam sie bardzo podobało. Jedzenie pyszne, pięknie podane, bardzo...
~Gosia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 października 2015

Pysznie !!! wątek zamknięty Jak najbardziej polecam !! Nigdzie jeszcze nie jadłem tak dobrej rybki.. Mój...
~Szymon
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 września 2015

Przepyszna ryba wątek zamknięty Świetny widok na morze. Bardzo sympatyczny wystrój. Obsługa bardzo miła,...
~Paulina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 lipca 2015

Super! Piękny wystrój, pyszne rybki i wspaniała ekipa :) wątek zamknięty Miejsce rewelacja, świetna atmosfera, a jedzonko rozpływa się w ustach....
~Aga
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 lipca 2015

Przyjemne zaskoczenie wizytą w Zagrodzie Rybackiej! wątek zamknięty W Zagrodzie Rybackiej byłam w zeszłym tygodniu. Było to jedno z lepszych...
~Kamila
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 czerwca 2015

Ekstra jedzenie! wątek zamknięty Zanim trafiliśmy do zagrody odwiedziliśmy kilka miejsc w Gdańsku. Żadne nie...
~Turystka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 czerwca 2015

Super ryby! Świetny lokal! wątek zamknięty Wraz ze znajomymi wybrałem się tam kilkukrotnie, lokal schludny, estetyczny,...
~Karol
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 czerwca 2015

Super smaczna ryba! wątek zamknięty Zachęcony komentarzami i dobrymi opiniami postanowiłem sprawdzić Zagrodę...
~Kuba
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 maja 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry