Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Michał - opinia wątek zamknięty Obsługa bardzo nie miła. Co prawda nie wszyscy, ale akurat dwa razy tak...
~Michał
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 października 2019

Porażka wątek zamknięty Jedzenie w tej restauracji jest po prostu niedobre i nieapetycznie podane....
~GGG
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 sierpnia 2019

WSPANIAŁE MIEJSCE wątek zamknięty Jesteśmy wiernymi klientami Zajazdu pod Olivką od 10 lat. To tutaj miało...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 maja 2017

Koszmarny obiad !!!! Nie polecam !!! wątek zamknięty Wybrałam się dziś z rodziną na obiad do Zajazdu pod Olivką , niestety obiad...
~oliwianka
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2016

Bez smaku wątek zamknięty Kelnerzy nie nadążali z wydawaniem potraw. Między zupą, a głównym daniem...
~riechesse
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 listopada 2016

Koszmarny obiad !!! Nie polecam !!! wątek zamknięty Dzisiejsza kaczka to porażka . Kaczkę dostałam w kolorze szarym , bez smaku ,...
~oliwianka
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2016

zawiedziona restauracją :-((( wątek zamknięty Zamówiłam uroczysty obiad z okazji moich urodzin na 29 osób. Piękne miejsce z...
~Marta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 września 2016

Poniżej krytyki wątek zamknięty Odwiedziliśmy restaurację przy okazji niedzielnego wypadu do zoo. Samo...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2016

A my bardzo zadowoleni :) wątek zamknięty Obiad rodzinny na kilkanaście osób wyszedł świetnie. Menu omówione z...
~Anna
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 stycznia 2016

Nie polecam wątek zamknięty Pierwsza i ostatnia moja wizyta w tej restauracji. Patrząc z zewnątrz Zajazd...
~Marek
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 maja 2015

Duże rozczarowanie wątek zamknięty Po raz pierwszy spotkaliśmy się z sytuację że dla dwóch osób, które zamówiły...
~Magda
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 maja 2015

Obiad weselny - POLECAMY wątek zamknięty Wybraliśmy Olivkę po udanym obiedzie urodzinowym w lipcu oraz po poleceniu...
~Karolina
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 listopada 2014

Obiad weselny - bardzo udany wątek zamknięty Zorganizowaliśmy w Olivce obiad weselny na 35 osób, wszystko przebiegło bez...
~Ania
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2014

DALIŚMY IM DRUGĄ SZANSĘ - udało się :) wątek zamknięty Po bardzo nieudanej wizycie w ubiegłym roku, postanowiliśmy dać restauracji...
~Karolina
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 lipca 2014

Chamstwo i prymityw wątek zamknięty Reanimowane mięso na potrawy.( szczególnie na grilla ) Bezczelnośc faceta,...
~Marian Lewandowski
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 czerwca 2014

urokliwie, sympatycznie i smacznie wątek zamknięty Polecamy z czystym sercem. Bardzo dobre jedzenie, wybór zupełnie...
~Basia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 maja 2014

bardzo sympatycznie i smacznie wątek zamknięty Polecamy ! Bardzo smaczne jedzenie, wybór zupełnie wystarczający, każdy...
~kara
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 marca 2014

serdecznie polecam wątek zamknięty Całkiem niedawno urządzaliśmy w "Zajeździe pod Olivką" nieduże przyjęcie...
~Arleta
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2013

Tomasz - opinia wątek zamknięty miałem tam przyjęcie Weselne. Miejsce polecili mi znajomi.Na pierwszy rzut...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2013

NIE POLECAM wątek zamknięty Albo robi się wesele jako imprezę zamkniętą i nie przyjmuje się klientów...
~Rozczarowani
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 czerwca 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
61

postów

39

wątków

do góry