Widok

Zajęcia RANO dla dzieci (5 lat), które nie chodzą do przedszkola

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Dolny Sopot Temat dostępny też na forum:
Cześć, szukam w Trójmieście - powiedzmy w granicach do 25 minut jazdy samochodem z Sopotu, gdzie mieszkam - zajęć 2-3 godzinnych przed południem, dla moich synów, 2,5 i 5 lat, których przez kilka miesięcy (ze względu na noworodka w domu i ciągle przynoszone do domu przeziębienia) nie będę posyłać do przedszkola. Wszystkie zajęcia, które udaje mi się znaleźć, są popołudniami...Szczególnie zależy mi na zajęciach dla 5-latka, który ma wyjątkowo dużo energii do spożycia :-) Będę bardzo wdzięczna za pomoc. Dzięki!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Klub małolata w Mdk Gdynia. Zajęcia są przed południem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Pałac młodzieży w Gdańsku
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tam też będzie miał styczność z dziećmi i też będzie przynosił katary itp.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jasne, może się tak zdarzyć, dziękuję za niezwykle "cenną" uwagę, ale nie o tym jest wątek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Hej, Przedszkole Mały skarb w Gdańsku miał kiedyś w swojej ofercie zajęcia trzy razy w tygodniu: poniedziałki,środy, piątki po 4/5 godzin. Na pewno do południa.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

jak się przygotować do testów na prawo jazdy? (25 odpowiedzi)

Witam Za 10 dni mam egzamin na prawo jazdy. Mam pytanie odnośnie testów. Jak sie uczyłyście? Jak...

ksiadz nie chce doposcic mnie jako chrezstnej!!! (98 odpowiedzi)

witam wszystkich! i prosze o rade,bo juz sama nie wiem co mam robic:(moja siostra poprosila...

dom czy mieszkanie??? (411 odpowiedzi)

zaczynam juz myslec o własnych czterech katach ale ceny mieszkań jak i budowy domu mnie...

do góry