Widok

Zajecia dla dwulatki

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Gdzie polecacie, taniec, rytmika itd, chodzi mi o kontakty dziecka z rówieśnikami i ważne w godzinach popoludniowych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Fajne zajęcia odbywają się raz w tygodniu w przedszkolu sowa Zuzu na Suchaninie. Popołudniami we wtorki, w tej chwili kończy się kolejny etap programu wieloryby, ale w wakacje ma odbywać się kolejna seria składająca się z 5 spotkań po 45 minut, szukaj kontaktu na stronie przedszkola, zajęcia są płatne 150 zł za 5 zajęć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z tym że nie są to zajęcia typowo taneczne, poznawanie słów, wierszyki, taniec do piosenki, zajęcia manualne, sprawnościowe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki sprawdzę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja moge polecic tuptusie w gdansku na piastowskiej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam Centrum Eureka na Przymorzu. Chodziłyśmy tam z córeczką na zajęcia "Odkrywamy razem świat". Małe grupy, prowadząca p. Magda b. miła a zajęcia mocno zróżnicowane - co 5 minut coś nowego :) Moje dziecko wiele się tam nauczyło, rozwinęło plastycznie i manualnie ale co najważniejsze współdziałania w grupie dzieci, dzielenia się, czekania na swoją kolej itp.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Jakie sa wasze priorytety na swieta? (66 odpowiedzi)

Zastanawiam sie jak ludzie teraz spedzaja swieta... Czy faktycznie najwazniejsze sa...

pomóżcie-pomysł na własny biznes (101 odpowiedzi)

podpowiedzcie,co mogłoby wypalić w małym mieście,myślę,by wreszcie wziąć sprawy w swoje...

nietrzymanie moczu po ciąży (26 odpowiedzi)

Słuchajcie czy któraś z Was miała po porodzie problem z nietrzymaniem moczu?

do góry