Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Podziekowania wątek zamknięty Śmierć bliskich jest ogromnym wstrzasem. Każdy chciałby być traktowany...
~Beata Faber
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 września 2018

Serdeczne pidziekowania wątek zamknięty Chciałabym bardzo podziękować za cudowna ceremonie pożegnalna dla tak ważnej...
~Kochająca wnuczka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2018

Firma godna polecenia wątek zamknięty W imieniu rodziny ś.p. waldemara Piotrowskiego dziękujemy firmie pogrzebowej...
~Barbara
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2018

ABSOLUTNIE POLECAM. PERFEKCYJNIE I Z SZACUNKIEM wątek zamknięty BARDZO dziękuję Zakładowi Róża z ul. Witomińskiej za profesjonalne pod każdym...
~MARIA
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 maja 2018

Podziękowania. wątek zamknięty Nie po raz pierwszy byłam świadkiem lub uczestnikiem organizowania...
~Ania
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 marca 2018

Podziękowanie wątek zamknięty Podziękowanie dla Zakładu RÓZA za profesjonalną obsługę pogrzebu i okazałą...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 lutego 2018

Podziękowanie wątek zamknięty Wyrazy uznania i podziękowanie dla Zakładu Pogrzebowego RÓŻA. Firma...
~Danuta Iwanowska
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 lutego 2018

Polecam, Spokojnie i z Godnością wątek zamknięty Witam, z czystym sumieniem mogę polecić Zakład Róża, sam trafiłem tam dzięki...
~Maciej
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 grudnia 2017

PODZIĘKOWANIA wątek zamknięty Serdecznie podziękowania za profesjonalną pod każdym względem ceremonię...
~Paulina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 grudnia 2017

Jestescie Godni Polecenia wątek zamknięty Pare godz. temu zakończyly sie uroczystosci pogrzebowe ojca mojej bratowej.I...
~EWA
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 października 2017

profesjonalne wsparcie w trudnym czasie wątek zamknięty Zakład Pogrzebowy Róża wykazał się profesjonalizmem. Wszystkie formalności...
~AdamB
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 października 2017

profesjonalizm i kompetencja wątek zamknięty dyskretna, profesjonalna pomoc w trudnych chwilach, jakimi jest smierć osoby...
~Marek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 września 2017

Pełen Profesjonalizm wątek zamknięty W dniu 26.09.17 byłam uczestnikiem ceremonii pogrzebowej na Cmentarzu...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 września 2017

Serdeczne podziękowania dla Zakładu Pogrzebowego Róża wątek zamknięty Ceremonia pogrzebowa jest trudną sytuacją dla Rodziny, Przyjaciół i...
~M. M. Mateja
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2017

Jarosław wątek zamknięty Firma solidna, pracownicy taktowni, kulturalni, służą fachową poradą,...
~Jarosław Kwiek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2017

Podziękowanie wątek zamknięty Serdecznie dziękuję w imieniu swoim jak i całej Rodziny za bardzo...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 lipca 2017

Podziękowanie wątek zamknięty Bardzo Serdecznie dziękuję w imieniu swoim i mojej rodziny za profesjonalizm...
~Żona i Synowie
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 lipca 2017

Podziękowania wątek zamknięty Dziękujemy za piękne pożegnanie osoby bliskiej sercu. Ciężko pogodzić się z...
~Rodzina Marka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 czerwca 2017

serdeczne podziekowania dla Zakladu pogrzebowego ROZA wątek zamknięty bardzo serdecznie dziekuje w imieniu swoim i swojej rodziny za zorganizowanie...
~monika
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 czerwca 2017

Polecam, pełen profesjonalizm wątek zamknięty W 100% polecam. Wszystko bardzo dobrze przygotowane i zorganizowane....
~George
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry