Usługi pogrzebowe

Zakłady pogrzebowe

Pruszcz Gdański, Fryderyka Chopina 8

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Opinia wątek zamknięty Witamy, właśnie zakończyliśmy smutną uroczystość -pogrzeb naszej mamy....
~Ewa i Janusz Szmelter
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 czerwca 2014

Katarzyna Meller - opinia wątek zamknięty Firma w 100% godna polecenia. Pełen profesjonalizm. Pani Iza zajmuje się...
~Katarzyna Meller
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 maja 2014

Opinia wątek zamknięty Swiatlosc Wiekuista to firma oferujaca uslugi na najwyzszym poziomie....
~Dariusz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 maja 2014

Opinia wątek zamknięty Zakład.godny polecenia . Wszysto na wysokim poziomie. Pani Iza wszystko za...
~kasia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2014

indywidualne podejście wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z obsługi, która była kompleksowa, dyskretna,...
~ola
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2014

advinia wątek zamknięty Pogrzeb dziadka został zorganizowany niezwykle profesjonalnie i z...
~advinia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2014

Uczestnik - opinia wątek zamknięty Uczestniczyłam w pogrzebie organizowanym przez ww zakład. Oprawa ceremoni bez...
~Uczestnik
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 marca 2014

obsługa ceremonii pogrzebowej wątek zamknięty Obsługa profesjonalna, oferta z możliwością wyboru opcji - super, jakość...
~M. Poniatowski
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 marca 2014

Katarzyna B - opinia wątek zamknięty Pogrzeb dla każdego jest trudnym przeżyciem. Kiedy dowiedzieliśmy się ile...
~Katarzyna B
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 marca 2014

Polecam Profesjonalną i Przemiłą Obsługę Pogrzebową wątek zamknięty Z Wielką przyjemnością polecam Wszystkim Zakład Pogrzebowy ,, Światłość...
~Jadwiga Kurowska
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 lutego 2014

Andrzej - opinia wątek zamknięty obsługa i pomoc w tym ciężkim momencie godna polecenia,
~Andrzej
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2013

SEBASTIAN - opinia wątek zamknięty W TYM ZAKŁADZIE CHOWAŁEM TATE,OBSŁUGA POGRZEBU NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE...
~SEBASTIAN
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 maja 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry