Widok

Zamieszkaj kameralnie w Małym Kacku

Opinie do artykułu: Zamieszkaj kameralnie w Małym Kacku.

O trwających i zakończonych inwestycjach, planach na najbliższy czas i o tym, dlaczego kameralne osiedla o wysokim standardzie są lepszym wyborem dla szukających miejsca do zamieszkania niż duże kompleksy osiedlowe - mówi Mariusz Polender, właściciel firmy MPol Investment.

Osiedle Nowy Kack to pierwsza inwestycja firmy MPol Investment. Kończy się budowa pierwszego etapu osiedla. Niebawem pierwsi mieszkańcy będą się tam mogli wprowadzać.

Mariusz Polender: Tak. Prace ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

na takim wygwizdowie za 9 000 m2:)))???

Godzinę do centrum, na drogach prowadzących są wiecznie korki.
popieram tę opinię 51 nie zgadzam się z tą opinią 24

Kack to wygwizdowo?

Od razu lećcie na Wiczlino albo do Rumii. 2 godziny stania w korku :)
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 7

sam sprawdziłem gdzie to . sąsiedztwo placu górnośląskirgo

To nie wygwizdowie ... :-) pewnie pisał to ktoś zza estakady :-)
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 3

Przeciez to jest wlasnie centrum Gdyni :)
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2

dokładnie, rozszyfrujmy słowo "kameralnie" z języka handlarza olejami z węża na język polski

kameralnie: brak dróg, brak sklepów, brak przedszkoli, brak szkół, brak chodników, brak kanalizacji, brak internetu, brak lini telefonicznej, brak centralnego ogrzewania

jak na Syberii ale za to jak tanio było ziemię kupić i tanie, ciasne klocki postawić,
teraz tylko łosi trzeba nagonić kolorową gadką handlarza oleji z węża
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nie masz

Nie masz o niczym pojęcia?
Kameralność dzielnicy mały kack polega na tym ze jest ona położona obok centum miasta ale w uboczu co sprawia ze jest cisza i spokoj a dojazd do centrum zajmuje 5 minut autem. Dostęp jest do wszystkiego mieszkam całe życie na małym kacku i są tu wszystkie usługi zaczynajac od marketów kończywszy na lokalnych rzemieślnikach , to super miejsce do życia, nie znasz się
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 8

Godzinę do centrum, fakt

Tylko że pieszo :) ceny jak za ten standard przystępne, lokalizacja super, żadnej stonki czy biedronki na parterze tylko miejsce do mieszkania. Kameralnie, blisko lasu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

ciekawski

Czy niejaki Adamowicz kupił tam mieszkanie? Tak tylko pytam.
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 20

Nie kupił, dostał.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 3

W Gdyni?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Hah

Zazdrosny ktos chyba :) nie padla, a raczej nie padly bo sa dwie ;) i kilka innych knajp :) zamiast zazdroscic albo wysmiewac to chyba lepiej pogratulowac sukcesu czlowiekowi
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 13

w sopocie istnieje:)?

normalnie druga Gesslerowa:)))
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Znam Mariusza od dawien dawna choć pewnie już on Mnie nie pamięta ( Ochroniarz z Korczaka , Maciej ) wszystko co Mariusz ma jest wynikiem jego ciężkiej pracy i pomysłów przez lata wdrażanych w życie. Pamiętam jak jeszcze jeździl niebieskim Berlingo i dzień pracy zaczynał o 6 a kończył o 23 rozkręcając La vite w Gdyni. Wszyscy którzy piszą tu negatywne komentarze poprostu boli to że ktoś może osiągnąć coś z niczego. Pozdrawiam i życzę pasma dalszych sukcesów.
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 7

psucie otoczenia.

za bajońską cenę wtłaczają w małe działki obrzydliwe klocki.
Kameralna to było do tej pory. Teraz będzie kołchoz pomiędzy domkami jednorodzinnymi.
Wyrazy współczucia dla okolicznych mieszkańców.
popieram tę opinię 45 nie zgadzam się z tą opinią 15

jasne gdynia, gdansk, sopot...

potrzebuja takich osiedli...zeby wywaloc stad rodzimych ludzi trojmiasta..a sprowadzic bezczelna warszawke..i innych nowobogackich....Dla kogo te osiedla sa?? bo nie dla normalnych ludzi ....ktorzy chca zyc w miejscu w ktorym sie wychowali....tyle ze jak?? skoro developerow ponosi i krzycza za mieszkania takie pieniadze, ze to sie w glowie nie miesci....Kpina!!! trojmiasto potrzebuje tez osiedli dla normalnych zjadaczy chleba!!
popieram tę opinię 29 nie zgadzam się z tą opinią 20

Morena super

morena +100
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 7

gdyby jeszcze busy się poprawiły o połowę to wgl byłoby +200 i nawet
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

czyli zarobi na kolejne porsche :)

bryła nawet ciekawa jak i rozkłady mieszkań ale miejsce ni w kij ni w oko
popieram tę opinię 32 nie zgadzam się z tą opinią 10

Dobra lokalizacja, to już prawie Orłowo i blisko Wielkopolskiej
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 11

Patrząc na zdjęcie, ten nie budzi zaufania

Fajnie się buduje i sprzedaje na górce, gorzej jak przyjdzie spowolnienie, połowa mieszkań niesprzedanych a budowę trzeba dokończyć. Niejeden mały developer się na tym przejechał, szczególnie bez doświadczenia i porządnego zapasu gotówki.
popieram tę opinię 30 nie zgadzam się z tą opinią 5

przyszlosc polski !!!

Uwaga na tego cwaniaka !!!
czy placi podatki ???
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Rozkład i metraże rodem z PRL

Przykład: mieszkanie 3-pokojowe, 51 m2. "Salon" z aneksem - 20.86 m2 i prawie 8 m2 korytarza
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 9

Ostatnio będąc na spacerze z psem widziałam ze budynek sasiadujacy z inwestycja na góralskiej został pomalowany tak samo jak cała inwestycja ciekawe kto za to płacił...... może mój dom tez ktoś odmaluje zaparaszam
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 5

Nie ma...

Nie mam nic przeciwko, niech bujda jesli Dzieki temu ulice małego kacka tez będą podawane remontom to jestem zaa
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 3

Kapitał

Wysokość kapitału zakładowego Sp. z o.o. 5 000 zł i wszystko na temat...
popieram tę opinię 39 nie zgadzam się z tą opinią 4

5 000 OK

5 000 zł to kwota przewidziana w prawie dla spółek Z O.O. Po co wpłacać więcej skoro można przeznaczyć dodatkową kasę na inwestycje?
Wysokość kapitału zakładowego nie ma tutaj żadnego wpływu na kupowanie mieszkania. Ustawa deweloperska i tak chroni kupujących. Do momentu podpisania aktu notarialnego przenoszącego własność mieszkania na kupującego deweloper nie ma dostępu do pieniędzy wpłaconych przez klienta, a w przypadku ewentualnej plajty dewelopera cała kasa też wraca do klientów.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ciekawe

Facet który więcej zainwestował w marynarkę niż w firmę nie jest dla mnie wiarygodny
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przyznam szczerze ze sama chciałbym zamieszkać w takim nowoczesnym apartamentowcu ale niestety nie stać mnie nawet na wynajem mieszkania o wyższym standardzie. Skąd Ci ludzie maja na to hajs?!
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 3

Nagonka i kredyt. Ty nie musisz szybko kupić tylko deweloper szybko sprzedać. Jakby ludzie zmądrzeli to by nie kupywali po takich cenach.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ludzie mają hajs bo kombinują.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Obiektywnie

Na 19 opinii 17 negatywnych, doprawdy ludzie lepiej poczytajcie, kształćcie się, wyjdźcie na spacer... oceńcie swoje sukcesy.
MJ
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 9

Zazwyczaj komentują ci co nie mają nic dobrego do powiedzenia. Rozumiem, żeby wypowiedziała się osoba, która kupiła lub przynajmniej miała jakiś kontakt z Deweloperem ale tutaj widzę "sami znawcy" bo przeczytali artkuł. Nie kupę bo Właściciel nie budzi zaufania z wyglądu - nosz kurczę ludzie wy tak na poważnie? reszty nie komentuję...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Super

Nie mam nic przeciwko, ze powstaja takie apartamentowce oczywiscie nie zamieszka tam "normalny" obywatel bo najzwyczjniej go na to nie stac!!! Ktos buduje takie mieszkania w jakim sam chcialby mieszkac no tak jesli ma pieniadze i stac go - to bardzo prosze. Znajda sie ludzie ktorzy kupia na pewno szkoda,ze nie powstaja mieszkania na ktore stac wiekszosc obywateli.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 3

Wow

Robi wrażenie! Fajne domki
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 5

Fajna inwestycja

Dobrze, że Kack się zmienia. Dzięki takim inwestycjom zmienia się prestiż dzielnicy i jej ogólny wygląd.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Ja poczekam. Mam całe życie. Kupię jak będzie 2-3kzł za metr do kwadratu.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Aneksy

Może się to komuś nie podoba, ale nie cierpię aneksów kuchennych, wolę stare mieszkanie
z oddzielną kuchnią, nie potrzebuję smrodu gotowania w salonie, jak dla mnie aneksy dla
osób które dużo gotują to nieporozumienie .
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Prawda

Jednak takie mieszkanie jest niestety dużo droższe, bo tracisz 1 pokój na rzecz kuchni.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kwestia wentylacji w mieszkaniu - ja mam i wolę przestronny aneks z kuchnią a nie klitkę kuchnię gdzie się dwie osoby nie mieszczą.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Potrzeba wiecej takich inwestycji

Szkoda ze buduje sie tak mało takich inwestycji , smutna jest fala hejtu pod artykułem ale najwazniejsze ze informacja dociera rowniez do tych co doceniają i moze oby naśladowali. chetnie sie przyjdę tej inwestycji.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Super

Super że powstają takie mieszkania, apartamenty ale są one poprostu dla ludzi "z kasą" i to niemałą. Niestety człowiek który pracuje zarabia chociażby średnia krajowa i ma dzieci niestety nie kupi i nie wyposaży takiego mieszkania bo nawet kredytu takiego nie dostanie. Fajnie, że ludzie projektują, budują takie mieszkania zwłaszcza kiedy spełniają się w tym i jest to ich pasja. Szkoda tylko że jest to niedostępne dla wielu ludzi. Ale pomysł super popieram
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Mały kack

Inwestor bez kasy jaka wiarygodność
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Masz za dużo kasy jesteś złodziejem ukradłeś nie masz niedobrze a tak na marginesie z jakiego źródła ta informacja ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry