Widok

Zapytanie !

Wątek skierowany jest głównie do Panów, chciałabym pozbyć się swoich kompleksów , a może je powiększyć:( mam pytanie czy podoba Wam się kobieta o małym piersiach, sterczących sutkach, o szerokich biodrach, dużej pupie, mimo szczupłej sylwetki. Proszę o szczere i przemyślane odpowiedzi.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4

chcesz pogadać zapraszam dyniu_83@interia.pl
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Mi się podoba, zresztà do 40-tki wszystko się pozmienia, ale i tak będziesz ładna, to jest w głowie nie na zewnàtrz!
Nie pisz czasem do tego zwyrola dynia bo to wiadomo po co, po kłopoty.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Taaa - wszystko jest w głowie a nie poniżej pasa a to oznacza że poznaje się człowieka, jego wnętrze a ciało (zewnętrzne) jakby już z "urzędu" zawsze się będzie podobało :-))
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dziękuję za miłą odpowiedz :) jesteście faceci kochani
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie ładnie tak oceniać za w czasu innych
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Mam 30 lat. Jestem zadbana, nieraz kobieta w tym wieku wygląda lepiej niż nie jedna 18. Dziękuję za ostrzeżenie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Szukasz mężczyzny czy masz depresję? .Pewnie jeszcze chodzisz na siłownię i jeździsz na rolkach.Hm-dla faceta ciężko dogodzić, więc twoja pupa i reszta ciała jest do ogarnięcia, ale jeżeli kierujesz się tylko tym, to życzę powodzenia.(Twój Alvaro tylko czeka) :-D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak tylko pytam, bo mam kompleksy, nie nie, tylko biegam i ćwiczę :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Bardzo cenię wygląd kobiety ale rozmiar piersi nie ma znaczenia. Osobiście wolę mniejsze ale bardziej jedrne.
Co prawda, kobieta z większymi wygląda w ubraniu lepiej,ale w łóżku jest , dla mnie, dokładnie na odwrót. Jeżeli masz zadbana sylwetkę, bez nadmiaru tłuszczu i ogólnie zadbane ciało, to małe piersi to powiem że nawet lepiej , w łóżku dla ogarnietego mężczyzny, który coś więcej oczekuję.
Nie pisze dlatego że nie byłem z kobietą o dużych walorach - byłem ale z tymi z mniejszymi było zawsze dużo przyjemniej, osobiście
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dla mnie to się zawsze wydawało wadá, a prawda jest że każdy mężczyzna lubi co innego.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ogarniętymi mężczyznami?;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ogarnięty mężczyzna.? :-D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardziej miałem na myśli ogarnięty w takim sensie że nie zależy mu tylko na hmm tym co widzi i co się uznaje powszechnie za sexy (jak np duże piersi ) lecz umie docenić zadbane ciało. Nie wiem jak to opisać . U mnie to na przykład tak działało, że w przypadku zadbanego ciala w lozku sprawiało niezmierną przyjemność delektować się nim, mimo że na przykład nie był to mój idealny typ. Choć warunkiem tu jest zadbanie. Może trochę niejasno pisze, hnn
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

pamiętaj że jesteś jedyna niepowtarzalna na świecie ;-)
nie musisz się podobać się wszystkim , ważne żebyś podobała się sobie oraz dobrze się z tym czuła i tego się trzymaj
a reszta niech sobie myśli co chce
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobrze mówisz, ale fajnie wzbudzać zainteresowanie wśród mężczyzn , każdy patrzy na ulicy , a bez biustonosza push up...:(
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Biustonosz to nie wszystko
Liczy się to kim i jaka jesteś
jak chcesz porozmawiać proszę napisz na maila
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Mam.tylko GG
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

może być i gg
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja żyję bez cycków i nie narzekam ;)
Przynajmniej nikt mnie nie postrzega jako obiekt seksualny na ulicy, nikt nie pożąda mnie ze względu na rozmiar miseczki, nie mam problemu z kupnem bielizny, nic mi nie obwiśnie na starość, sukcesy zawdzięczam sobie a nie głębokości dekoltu, nie mam biustu pod szyją kiedy biegam, mogę spać w każdej pozycji,nawet na brzuchu i nic mnie nie uwiera ;)

Ja tam widzę same plusy małego biustu.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Ciacho z kremem" to Ty jesteś kobietą czy "przerabianym" facetem?
Natura to natura = kobiety mają piersi a fecetom "zwisa" ;-)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Znaczy się,że jeżeli facetowi zwisa mniej niż europejska norma nakazuje (15cm) powinnam takiego delikwenta nazwać przerabianą kobietą?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Heh, no tak, bo nie chcesz byc postrzegana jako obiekt seksualny, szczegolnie przybierajac taki nick :) No chyba, ze to niezamierzone. Ale radze sprawdzic co znaczy ciacho z kremem czyli cream pie po angielsku ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mi się bardzo podobają kobiety z małymi piersiami i dużymi biodrami i pewnie wpadłabyś mi w oko. Lubię też gdy kobieta ma charakterystyczną, oryginalną twarz. Nie podobają mi się zbyt cukierkowe i takie z okładek magazynów reklamowych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
wyślij swoje zdjęcie na mój mail pokoik.ulo@gmail.com , to Ci powiem jak wyglądasz
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Na GG mogę Ci wysłać ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

68706705
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wiem jak reszta facetów ale ja ubóstwiam małe piersi... jędrne ze sterczącymi twardymi sutkami do tego biodra za które można mocno chwycić i duża pupa idealna na...;) ale nie jestem chyba do końca normalnym facetem bo kręcą mnie n łyse, albo bardzo krótko ścięte kobiety
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ciacho z kremem sama napisałaś "ja żyję bez cycków" wiesz bez nie oznacza - małe, średnie czy jakiekolwiek! Tzn. że ich nie masz! Nie wiesz co piszesz?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zapytanie w wątku głównym było odnośnie kobiecych kobiet a nie męskich ;) które mają piersi ale małe , jędrne , i sterczące ;) dla niektórych to źródło kompleksów. Ja ostatnio chodzę w sukienkach z dużym dekoltem, bo zawsze się wstydziłam, i faceci zerkają , nie mogą oderwać wzroku. Kolejne zapytanie w wątku! Co sobie taki mezczyzna myśli patrzac? Co wy faceci myślicie patrząc na małe co nieco? A może sobie o mnie myślą nie ma co pokazać, albo ale maluchy, w sumie zawsze chodzę w push upiec to wypina nawet to co nie mam , bo jak biegam w samej obcisłej bluZce oczywiście bez biustonoszu to tylko suty stercza i nic tam nie ma ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cd. Może jedynie zarysowane są cytrynki ;(
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

A mi się takie podobają
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja dalej podtrzymuje że to może się podobać i mi się to podoba.
Dla wyglądu w ubraniu masz w końcu push up, a w łóżku, co jest w zasadzie jedyna okazja gdy się widzi, lub może widzieć kobietę nago, to mniejsze są dla mnie bardziej pociągające bo mnie osobiście zdecydowanie lepiej się takie hmm, 'dotyka'. Także szczerze mówiąc jeżeli miałbym wybór większe ładne ia mniejsze i sterczące to bez dwóch zdań te drugie. pomijam fakt że praktyka pokazuje że właścicielki tych drugich są przeważnie bardziej wrażliwe na dotyk w ich okolicach i inne stymulację.
Druga sprawa to może mam jakieś spaczenie na podziwianiu kobiety, które nie jest zakryte mnóstwem 'Cialka'.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dodając - jeżeli widzę kobietę bogato obdarzona, bez przesady, to sobie z uśmiechem myślę 'wow, fajne cycki '.
Z kolei jak widzę zgrabna z mniejszymi to pojawia się myśl 'wow,ale fajne cialo' ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No tak, zapomniałam,że niektórym to trzeba tak dosłownie bo poczucie humoru kuleje... ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nic nie kuleje. Ciacho Po prostu jesteś "nowoczesna" i nie piszesz zrozumiale tylko aby szybko, skrótem itp. Cieszysz się że jesteś "decha" i tyle cielesnych atutów kobiecości. Ciekawe czemu znów zmieniasz faceta. To przez to "docenianie wnętrza"?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Te kobiety:-)sąsiad zawsze ci prawdę powie.:-D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lepiej żeby nie, bo opalam się toples mimo małych piersi i szerokich biodrach ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Napisz gdzie a ocenię jak to się ma do wszystkiego;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Widzę nie na bieżąco z moim życiem jesteś ;)
Nie mam czasu na facetów...na kobiety też nie ;) ale doceniam wszystkie cycki!
Chwała cyckom.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Życzę więc powodzenia w robieniu "spożywczej" kariery ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja się przytknę trochę o to "znowu zmieniasz faceta" ...Czy to jest zło zmieniać partnera?? bo jestem zdania że jeśli ktoś nie chce jednego partnera do końca życia to jest jego sprawa - ja np nie czuję klimatu bycia z kimś do końca życia (ergo: ludzie się trochę oszukują imho;)).
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Grunt to mieć swojego hejtera, to nawet jest pewnego rodzaju sukces : P
Moim zdaniem nie jest mocno istotne jak kobieta wygląda tylko jak się sama ze sobą czuje
Zadbanie o siebie jest sexy, zdrowie jest sexy, pewność siebie jest sexy, poczucie humoru jest sexy, wrażliwość jest sexy
Wygląd pomaga ale tylko w 10% reszta to kombinacja innych cech
A jak ktoś jest zwykłym bucem w życiu to i Salomon nie naleje
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Kocio jak wparuje to zawsze idealnie w punkt :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dzięki, miłe wypowiedzi na forum to teraz rzadkość :D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Można być nie wiem jak wartościowym, ale obleśne cielsko niweluje wszystko co sexy w reszcie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć
Małe piersi są super, a do tego sterczące sutki to już zupełny odlot! :) To nie powinien być Twój kompleks tylko wielki atut! :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jeju, nie wytrzymam...
sutek=pierś
To, co nazywacie sutkiem, to brodawka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dziękuję !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hetnie bym cie poznał i spotkał z toba
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Cześć. Mam na imię Piotr. Moje zdanie jest takie że szczupła kobieta jest cudna. Szerokie bioderka to jest to co tygryski lubią najbardziej zaś małe co nie co to świetna zabawa i super pieszczoty. Chciałbym poznać Cię bliżej. Czekam na odpowiedź. Pozdrawiam serdecznie. pitbialk@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Dodam tylko że mam na myśli zwyczajną znajomość a nie jakieś zboczone układy. Jestem normalnym mężczyzną.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

hha normalny hehe i na forum pisze. Wez gosciu spadaj
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Dziwne! To co Ty robisz na forum skoro wg. Ciebie na forum nie ma normalnych ludzi?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Droga koleżanko z czasem uroda nie ma znaczenia gdyż każdy z nas się stężeje.
Piękno człowieka jest wewnątrz
Jeśli masz ochotę popisać spotkanie@vip.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

>Droga koleżanko z czasem uroda nie ma znaczenia gdyż każdy z nas się stężeje.

Ja się nie stężeję ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Idealna figura
dla_pani_21_cm@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Towarzyskie

ona-feromony (36 odpowiedzi)

feromony jakie i czy dzialaja...

Zadbanego Pana do towarzystwa (25 odpowiedzi)

Czy są w 3mieście agencje towarzyskie, z ofertą zadbanych Panów w wieku 30-40 lat? Dziewczyny,...

zawistne baby w pracy (53 odpowiedzi)

Mam problem w pracy. Pewne towarzystwo kobiet- zawistnych plotkarek wzajemnej adoracji mnie nie...

do góry