Widok

Zapytanie

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Cześć dziewczyny mam pytanie do was kochałam się z mężem w czasie owulacji i przed owulacja od tamtej pory mierze sobie temperature i cały czas utrzymuje się 37. Miesiączkę powinnam dostać dwa dni temu i jej nie ma za to jest bardzo dużo śluzu w pochwie piersi obolałe widać na nich żyłki częściej korzystam z toalety jestem senna miewam humory dużo jem ale robiłam sobie test w dniu spodziewnej miesiączki i wyszedł negatywnie co mam zrobić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Powtórzyć test i pójść na betę. Takie objawy jak "więcej jem", "częściej korzystam z toalety", "miewam humory" itd na tak wczesnym etapie ciąży nie występują, za to są jak najbardziej objawem zbliżającej się miesiączki. Do tego temperatura 37 st też może oznaczać zbliżającą się miesiączkę. Ciążę oznacza konkretna różnica temperatur, a raczej wysokość tej różnicy. Jeśli przed owulacją miałaś np temp 36,6 to temp. 37,0 nie oznacza ciąży. Różnica jest za mała. Do tego przed miesiączką temp rośnie.
Powtórz test i wybierz się na betę. Niestety dużo kobiet, które chcą zajść w ciążę obserwują lub dopasowują objawy, żeby się w niej poczuć.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

"Ja" ma rację. No może, poza toaletą, latałam od samego początku :) idź na betę. Od ilu cykli mierzysz temp? Czasami temp. spada 1-2 dnia miesiączki dopiero. Owulacja potwierdzona usg? Bo sam śluz/temp/testy owu to za mało. Mogła się przesunąć. Z drugiej strony, mam znajomą, której testy wychodziły negatywne do końca I trymestru... Idź na krew :) Od razu progesteron sobie oznacz
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Jakki bidon dla 3-latki, z którego nie kapie? (13 odpowiedzi)

Dziewczyny macie jakieś sprawdzone bidony, z których nie kapie. Obecnie mam Canpola ze słomką,...

Jaki fotelik samochodowy polecacie? (93 odpowiedzi)

Witam. Chodzi mi o taki fotelik dla rocznego dziecka. Chcialabym aby posluzyl nam jak najdlużej....

gdzie kupujecie meble dla dzieci? (99 odpowiedzi)

czeka mnie gruntowne urządzanie pokoju córki. Ma 7 lat i czas na wymianę dosłownie wszystkiego....

do góry