Widok

Zaświadczenie

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Witam wszystkich i proszę o radę bo nie wiem co mam zrobić byłam dzisiaj u naszego Księdza prosić o zaświadczenie bycia Chrzestną ale nie dał mi ponieważ mam dziecko a nie mam formalnie ślubu kościelnego co mam zrobić.Czy mogę iść do innej parafii i otrzymać takie zaświadczenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z tego co się orientuje to inna parafia ci nie wystawi takiego zaświadczenia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

To zależy na jakiego proboszcza trafisz. Niektórzy na prawdę nie robią problemów. U nas chrzestny od lat mieszka poza Polską. Jego matka tu w Polsce poszła do parafii, powiedziała co i jak i dostała taki świstek dla niego. A też ksiądz powinien ją olać i zaświadczenia nie dać, bo przecież koleś nie należy do jego parafii.

Zawsze można spróbować w innym miejscu. Teraz przez pandemię łatwiej. Przecież kolędy kolejny rok nie było, z nie chodzenia na mszę też łatwo się wymigać.

Jeśli się nie uda, trudno. Ktoś kto cię wybrał na chrzestną chyba wiedział, że dla kościoła żyjesz w grzechu i nie powinnaś być chrzestną.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Czy jechać z półrocznym dzieckiem na wakcje za granice? (27 odpowiedzi)

dziewczyny pomóżcie, mam dylemat. We wrześniu z narzeczonym mamy ślub, nasza córeczka będzie...

Okulary dla dziecka w kolejnych krokach - prośba o instruktaż. (6 odpowiedzi)

Moje dziecko przeszło dwa kolejne badania wzroku i teraz mam jakąś receptę okulary (czy jak to...

nnt: ogrzewanie pokoju elektrycznie (11 odpowiedzi)

jak kształtują się koszty, chodzi o ogrzanie mieszkania prądem, mieszkanie 18 m2

do góry