Widok

Zatkao kakao to rasizm?

Czemu nie można już tak mówić? Przecież tam nie ma podtekstów...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

bo teraz już nic nie można powiedzieć! Wszędzie doszukują się rasizmu i innych tych pierdół.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Po prostu kogoś może to urazić i nie jesteśmy od tego by oceniać, co kogo uraża a co nie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

> Po prostu kogoś może to urazić...

To dopiero rewolucyjny pomysł. Hunwejbiński.

Kogoś - nie mnie, nie ciebie, kogoś. Kogoś kogo nie znam, a skoro go nie znam to skąd mogę wiedzieć,że to go może urazić - go, o ktłórym nawet nie wiem, czy istnieje ? Najlepiej założyć sobie knebel i się, na wszelki wypadek, nie wypowiadać, bo mogę kogoś urazić. Zamiast myślec realnie.

Kwintensencja bzdurności.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Zatkało kakao ? łowca dał się podpuścić, jak dziecko.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dokładnie - teraz strach cokolwiek mówić. Czasy mamy paskudne.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

A więc jak nie wiem, że kogoś to urazi, to olać to i mówić. Jak powiem do znajomego, zatkało kakao, a obok będzie czarny człowiek, to nie moja wina. Przecież nie miałem intencji go urazić. Gdybym uważał, na każdego kogoś nieznajomego, to to jest czysta abstrakcja!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Czy dotyczy to rownież powiedzeń
Jasne jak słońce, Ciemna masa, Ciemny lud, Jasna cholera, Zrozumiałbym gdyby dotyczyłoby to
"Ciemno jak w du pie u ..."
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Obecnie to wszystko już podpada pod rasizm. Za niedługo nawet za to co się pomyśli, będą ścigać. Paranoja.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

głośny seks za ścianą (105 odpowiedzi)

Za ścianą mamy parkę, która bardzo głośno uprawia seks w nocy np. 4 rano, łóżkiem walą w ścianę i...

Koinonia Jan Chrzciciel Bojano wspólnota destruktywna czy.........No właśnie co? (684 odpowiedzi)

Przez roku czasu wraz z żoną uczęszczałem do domu modlitwy wspólnoty Koinonia Jan Chrzciciel z...

Ankieta do pracy dyplomowej (3 odpowiedzi)

Dzień dobry, prowadzę badania na temat zagrożenia przestępczością kradzieży i kradzieży z...

do góry