Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Weronika - opinia Korzystałam z opcji dobrego porodu online oraz pakietów laktacyjnych. Wiedza...
~Weronika
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 października 2022

Agnieszka - opinia Nie żałuję, że zapisaliśmy się do szkoły rodzenia. Dzięki temu czułam się...
~Agnieszka
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 września 2022

Kamila - opinia Świetna szkoła rodzenia, ogromna ilość praktycznej wiedzy. Dużo ćwiczeń...
~Kamila
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 września 2022

Kejt - opinia Najlepsze ! Żałuje że nie jestem z Gdyni ale szkoła rodzenia online piękna...
~Kejt
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 września 2022

Agata - opinia Wspaniałe kobiety, które są dla kobiety dają 10000% siebie. Zawsze pomogą,...
~Agata
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 września 2022

Dominika - opinia Wykupilam kurs online z ktorego jestem bardzo zadowolona :) Wiedza...
~Dominika
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 września 2022

Emilia - opinia Polecam każdemu! Dzięki tym cudownym Paniom czuje się bardzo dobrze...
~Emilia
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 września 2022

Anita - opinia Wszystko bardzo fajnie i zrozumiale wytłumaczone.
~Anita
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 września 2022

Kasia - opinia Miałam przyjemność uczestniczyć w kursie szkoły rodzenia w Gdańsku i jestem...
~Kasia
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 września 2022

Kinga - opinia Widać, że dziewczyny w ekipie mega zgrane, profesjonalne, z bogatym...
~Kinga
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 września 2022

Milena - opinia Uwielbiam Panie z Zaufaj położnej. Dzięki nim zbliżający się poród nie wydaje...
~Milena
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 września 2022

Dominika - opinia Wspaniałe dziewczyny, super wiedza. Naprawdę polecam!!
~Dominika
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 września 2022

Natalia - opinia Myślałam, że prywatna szkoła rodzenia to fanaberia, ale dziewczyny nie...
~Natalia
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 września 2022

Ania - opinia Szkoła i kontakt ze szkołą bardzo dobry. To co na minus to fakt, że po...
~Ania
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 września 2022

Natalia Sochacka - opinia Wspaniałe kobiety. Cudowne specjalistki. Bardzo profesjonalne podejście do...
~Natalia Sochacka
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 września 2022

Kaśka - opinia Właśnie jestem w trakcie kursu szkoły rodzenia w Gdyni, przede mną jeszcze...
~Kaśka
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 września 2022

Ewelina - opinia Bardzo profesjonalne podejscie do Pacjenta. Wszystkie położne cudownie się...
~Ewelina
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 września 2022

Sylwia - opinia Świetna szkoła rodzenia, położne bardzo życzliwe, profesjonalne i z aktualną...
~Sylwia
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 września 2022

Karolina St - opinia Skorzystałam z trzech wizyt patronażowych, bardzo polecam, profesjonalna...
~Karolina St
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 18 września 2022

Asia - opinia Jestem bardzo zadowolona. Obsługa na najwyższym poziomie. Można o wszystko...
~Asia
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 września 2022

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry